Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lány ronda, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány ronda, de belsőleg kedves, hűséges stb. , akkor járnátok vele?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen reménytelen eset vagyok. Tipikus alacsony, túlsúlyos, pattanásos/mitesszeres bőr, ronda arc, sárga fogak (pedig rendesen ápolom, csak ezt örököltem). De próbálok mindig kedves, segítőkész, hűséges, empatikus lenni, de sajnos a külső visz mindent..vagyis majdnem mindent...

Ti járnátok egy olyan lánnyal, aki külsőre nem tetszik, de egyébként rendes???


2012. aug. 31. 12:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

csúnya vagyok, nem azt mondtam, hogy nem.


de a túlsúlyt utálom (mert nem is arányos, hanem a lábamon meg a fenekemen van minden), a karomon lévő izéket is utálom, mert tök csúnyán néz ki, a magasságomat is utálom, mert törpének érzem a magam, a fogaimat is utálom....


de a legtöbbje ellen nem tudok mit tenni, mert genetika...

2012. aug. 31. 13:02
 12/16 anonim ***** válasza:

megnéztem azt a randi lapot...

voltak csinos csajok is, de az átlag 90kg felett mozgott :-(

2012. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem reménytelen vagy, hanem depressziós.


A magasságoddal nem tudsz mit csinálni, max. magassarkút hordasz. Bőrre: kozmetikus, BB krém.

2012. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Alacsony - nekem is bejön, az alacsony lányok aranyosak

Pattanás miteszer - ha nem nyomkodod, akkor nem gyullad be, egy jó bőrradírral és mélytisztítóval két hét alatt el lehet tüntetni..

Ronda arc - Relatív, mivan ha csak alul értékeled magad?

Sárga fogak - Jó fogkrém kell :D de ez is relatív.. Magazinokhoz képest mindenkinek sárga.

Túlsúly - ducifan vagyok, szóval ez nem játszik mint negatívum :P

15esztendős hím voltam

2012. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

alacsony-engem nem zavar,sőt..

túlsúly-mivel én sem vagyok túlsúlyos,ezért azok nálam reménytelenek,de vannak akiknek azok jönnek be.

arc--számomra egy lányban az arca a legfontosabb(szem,mosoly stb ami az arcán van) fogak ellen meg nem tudom mit lehet tenni fordulj fogorvoshoz és kész.


A fő kérdésedre,hogy járnék e olyan lánnyal aki csúnya de nagyon kedves belsőileg.Erre 2 féle dolgot tudok mondani: első pillantásra meg nem próbálnám vele az biztos,nagyon fontos a belső,de hülye aki azt mondja hogy a külső nem számít igazán,elmondom mikor nem számít a külső,amikor már beleestél a csajba,de beleesni egy csajba szerintem úgy tudsz ha a külseje is bejön.A válaszom nálam nem:/

2012. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

küldj egy képet gyorsan mert sztem csak rondának látod magad :D (majd kitalálom hány éves vagy)


Am meg lehetsz akármilyen bájos attól még ugyanúgy számít a külső a vonzalom szempontjából, a fiúk szemében még jobban mint a lányokéban, DE A SZÉPSÉG RELATÍV nekem olyan lány volt 10/10 tökéletes aki haveromnak ocsmány volt :OO

2012. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!