Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lány ronda, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány ronda, de belsőleg kedves, hűséges stb. , akkor járnátok vele?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen reménytelen eset vagyok. Tipikus alacsony, túlsúlyos, pattanásos/mitesszeres bőr, ronda arc, sárga fogak (pedig rendesen ápolom, csak ezt örököltem). De próbálok mindig kedves, segítőkész, hűséges, empatikus lenni, de sajnos a külső visz mindent..vagyis majdnem mindent...

Ti járnátok egy olyan lánnyal, aki külsőre nem tetszik, de egyébként rendes???


2012. aug. 31. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Itt szerintem bőven találsz ilyen pasit.


Ronda siránkozó fiúk, ti is ide!


[link]

2012. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

na akkor:

alacsony>nekem bejön :P

pattanásos/mitesszeres bőr> bőrgyógyász

ronda arc> *képet!*

sárga fogak> fogorvos

2012. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem járnék ilyen lánnyal..igaz nem is várom el a páromtól hogy meseszép legyen,de essen már jól ránézni..
2012. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

jah és:

túlsúlyos> lefogysz és kész

2012. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

hűű, kössz! XDD

ez igazán biztató. :)

2012. aug. 31. 12:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem próbálsz meg tenni ellene? Mindjárt jobb csaj lennél ahelyett h siránkozol rajta. Ha meg nem tudod hogyan kezdj hozzá akkor írj nyugodtan.

Am az a kérdés neked mennyire fontos a külső ellenkező esetben.

2012. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de nálam ugyan nem a külső visz mindent, de elsőre mégis az fog meg. Meg mint ahogy korábban írták, azért csak jó érzés, ha rá tudsz nézni a párodra.


De a helyzeted nem reménytelen, még változhatsz külsőre!


24/F

2012. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a túlsúly igazából nem olyan nagy, 3-4 kg (szerintem), a fogaim ilyenek, nőni se fogok már sokat, a bőröm meg nem vészes, inkább a karomon vannak ilyen apró...nem is pattanás, inkább kiütések (elvileg kamaszkor miatt). egyébként kozmetikushoz fogok majd menni az arcomon található mitesszerek miatt.
2012. aug. 31. 12:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hát akkor nagyon csúnya lehet...-.- Hányszor írtak már ilyen kérdéseket, aztán kiderül , jah am nem is vagyok annyira csúnya. Basszus döntsétek már el.
2012. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nálam ugyanez van. sárga fogak ellen nem tudok mit csinálni hiába mosom őket félórán át. fogfehérítés meg nem lehet mert van 3 tömésem és sajnos az 1. fogaimban amiket meg nem fehérítené ki az a gépi bigyusz, ahhoz meg nincs kedvem hogy megint csiszolgassák, meg új töméseket tegyenek bele -.- utálom a fogorvost

pattanásos bőr... annyi kencét próbáltam már (bőrgyógyász által felírtat) hogy hihetetlen... gondoltam rá hogy talán kontár a pasas, de a másik városban lévő meg messze van és kb. 3 hónap mire bekerülnék...

mostanában azt próbálom hogy minden másnap szaunázok és semmi zsírosat/olajosat nem eszek (magyarul gyümölcsökön élek). ez egy Kicsit javított rajta de sajnos nagyon kicsit. hiába szedek fog. gátlót, nekem nem múlasztotta el őket

az arcom nekem is ronda, a vonásaim. akkora ottlukaim vannak mint egy lónak de kb. jó 10 év mire megplasztikáztathatom :(

én meg gebe vagyok és nem tudok hízni egy dekát se, pláne hogy a bőröm miatt most "nyúlkaján" élek.

egyébként volt pasim, hasonló szintű mint én, elvoltam vele fél évig de talált egy szebbet aki hajlandó volt vele járni így elhagyott :/

hát ez van... ha v.mi csoda folytán milliomos leszek akkor rakatok a fogaimra porcelánberakást hogy fehérek legyenek, meg 50rugós krémekkel kenegetem a képem azok csak hatnak :D és az arcomat is jól átszabatom

addig meg maradnak a csúnya srácok, ha kellek nekik

2012. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!