Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tereljem el a gondolataimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tereljem el a gondolataimat?

Figyelt kérdés
Egy nagyon aranyos külföldi sráccal beszéltem chatrouletten. Tényleg nagyon kedves volt, mondta, hogy milyen szép vagyok. Egy idő után már a haverja is ott volt mellette. Hülyültünk, poénból utalásokat tettek, és szivecskét mutatott nekem. Aztán elkérte a skype nevemet. Mivel nem emlékeztem rá, mondtam, hogy csinálok újat és bejelölöm, csak adja meg a nevét. Megadta, és azt mondta, hogy úgysem fogom bejelölni. Én mondtam, hogy de. Azt válaszolta, legyen úgy, ahogy akarom. Aznap este róla álmodtam. Soha senki nem volt rám olyan nagy hatással, hogy aznap megismertem és máris vele álmodtam... Másnap bejelöltem, visszajelölt. Kb.5 percet beszéltünk. Ez 1 hónapja volt. Azóta hiába írok neki, nem válaszol :( Elég egy apróság és máris eszembe jut..
2012. aug. 30. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Találnod kell másik srácot. Sajnos a külföldiek szinte lehetetlen küldetést képviselnek.
2012. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, mivel külföldi, nehéz lett volna... csak, ha tényleg jófejnek meg szépnek tart, annyit se képes megtenni, hogy leírja nekem, hogy nem akar többet beszélni velem és utál? de akkor minek kért elérhetőséget? :( nem értem a pasikat
2012. aug. 30. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!