Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tereljem el a gondolata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tereljem el a gondolataimat arrol h ne gondoljak a terhességre?

Figyelt kérdés

agusztusban voltam együtt egy fiuval ,védekeztünk gumival,nem szakadt ki , és együtlét után meg jött,de most késik már másfél hetet ,és állandoan a terhességre gondolok ,pdeig nem lehetek az :S:S:S

mittegyek??jah és még nem állt be a ciklusom ,mindig szokott késni...

18L


2010. okt. 10. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. okt. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Viszont megggondolandó, hogy ha óvszer mellett is ennyire rettegsz a terhességtől, akkor nincs-e valami rejtett problémád...
2010. okt. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mire gondolsz??:S
2010. okt. 10. 00:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót...az állandó idegeskedéstől is késhet,meg ha eleve nincs még beállva...ne parázz és meg fog jönni.Minden rendben lesz! :)
2010. okt. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) és mostanában meg is voltam fázva,gyogyszereket is szedtem lehet amiatt is késhet ,... jaj meg ez az idegeskedés :S
2010. okt. 10. 00:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és megnyugszol.
2010. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már 18 éves vagy és még nem állt be a ciklusod,ezt nem ártana egy orvossal is megbeszélni,mert azért kb. 4-5 év alatt,mióta először megjött már rég rendszeresnek kellene lennie.

Terhesség miatti para,amit tehetsz:

a. szüzességi fogadalom

b. normális védekezés és tudomásul vétele annak,hogy a kockázat mindig ott van

Választhatsz!

Most pedig csinálj tesztet és gondolkodj el rajta,hogy minden szex után hónapokig idegeskedni akarsz-e.

2010. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: az orvossal való megbeszélés egy érdekes dolog. Nekem 12 évesen jött meg először, és húszévesen még mindig össze-vissza jött meg, volt, hgoy három hónapokat is kihagyott, csak úgy, minden ok nélkül. Elmentem orvoshoz, kérdés: "Terhes lehet?" (Szűz voltam.), "Stressz, idegesség?" "Csak a szokásos mértékű." "Gyógyszert szed valamit?" "Semmit." "Kezelték már nőgyógyászati problémával?" "Nem." "Akkor nem tudom. De nyugodjon meg, az első gyerek születése után be fog állni."


Ennyi volt a hivatalos, orvosi vélemény. "Az első gyerek után be fog állni", mondá a doktor úr egy 15 éves lánynak. Tablettát nem írt, egyebet nem foglalkozott velem... :P


Kérdezőnek: Nekem pl. 22-23 éves koromra állt be úgy körülbelül, pedig akkor már több, mint tíz éve menstruáltam. Van, akinek sosem áll be, a közvelten környezetemben is tudok ilyenról. Szegény nőnek sokáig nem lehetett gyereke, mert még 30 évesen is összevissza jött meg neki, ha nem szedte a tablettát. Ha szedte, akkor normálisan, időre megjött, de akkor ugye eleve kizárt volt a terhesség...


Egyébként szerintem nem kell aggódnod, de a biztos az, ha csz egy tesztet.

2010. okt. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam egy normális orvoshoz és nem olyanhoz,aki az Ecseri piacon vette a diplomáját.Nem szabad ölbe tett kézzel ülni otthon,hogy hát másnak i9s össze-vissza jön meg,szóval nálam sem gond.Ugyanis ennek sok oka lehet,meg kell tudni mi az!
2010. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megjöttttttttttt :)))))))))))))))))))
2010. okt. 17. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!