Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom ha egy csaj inkább az óvszer nélküli szexet preferálja? Anélkül hogy rákérdeznék.

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasol a gondolataiban. De szerintem az nehezebb, mint kérdezni.
2012. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sehonnan


de ha itt kérdezel akkor én is


mond szeretnél gyereket ?

mert ha nem akkor minden esetben gumit húzol


ha nem és terhes lesz akkor fizeted a gyerektartást vagy 23-24 évig?


mondjuk ezen kellene inkább elgondolkodni

2012. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a gond hogy olthatatlan vágyat érzek hogy kipróbálhassam gumi nélkül is. Ha létezne épp kézláb módszer amivel meg lehetne szüntetni akkor megtenném.
2012. aug. 28. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Anélkül sehonnan!
2012. aug. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tudod mi az az előváladék ?

no abban is van spermium szal attól is terhes lehet a csaj


tedd félre az önző vágyaidat mert ha átmész a másik oldalra napi 10x van olyan kérdés h a "pasim csak 2 percre dugta be utána gumit hozott lehetek terhes?" típusú kérdések


a válasz mindig az h igen lehetsz


fogd vissza magad majd akkor dugj meztelen ha gyereket akarsz vagy tényleg nagyon stabil a párkapcsolat és biztos vagy benne h a csaj tuti szed fog.gátlót


különben nem csak a csaj hanem a magad éltét is tönkre teheted

2012. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én ezekkel mind tisztában vagyok meg voltam eddig is de nem bírom leküzdeni a vágyat.
2012. aug. 29. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!