Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, fiatal nő, aki esetleg vállalt már pénzért erotikus munkát, szóval volt már k*rva, vagy még mindig az? Tudna róla mesélni, hogy mért kezdte, és hogy milyen? Rossz és jó tapasztalatok?!

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 14:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
dràgàm, az nem kur.va, hanem örömlàny, és igen, én csinàltam. Mesélni nem akarok rola, de egyet leszögezek: Akinek baja van ezzel a munkàval, az probàlja ki csak egy hétig, milyen nölkülözni, éhezni, aztàn erre adni a fejed! Erröl ennyit:)
2012. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%
Erre én is kíváncsi leszek. Állítólag viszonylag sok nő vállal ilyet. Én legalább 5 városban éltem már, széles ismeretségi körrel, és megismertem mások legintimebb titkait is (könnyen megnyílnak előttem), de egy ilyenről se tudok.
2012. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

1. Nem feltétlenül, de van benne valami. Olyan lányról hallottam (csak hallottam!) akinek állítólag elváltak a szülei. Apuka mindennel lelépett (holott életében nem dolgozott), még a bútort is kipakolta.

Külföldön feketemunkázik, gyerektartást nem fizet.


Anyuka értelmiségi, de nem kap munkát. Ott maradt 3 kisgyerekkel (a lány kistestvéreivel).


Na, ez a lány (hallomásom szerint!) rövid időre bevállalta, amikor már egy tanyára kellett leköltözniük, és télen fát gyűjtögetniük, hogy legyen mivel tüzelni. Bevállalta, mert az egyik kistesójának megfagyott a keze.


Pedig tehetséges, értelmes lány.

2012. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

"drágám", mindenki máshogy nevezi, már megbocsáss, de nem rosszindulatból kérdeztem, hanem KIVÁNCSISÁGBÓL.

nem mondtam semmi olyat, hogy húúú de szánalmas undorító, hogy vetemedhet rá stb, csak KIVÁNCSI vagyok....

sőt, érdekel is a téma.

vannak emberek akiknek muszáj, és erre vagyok épp kiváncsi, h mien volt meg stb....

szóval nem kell rögtön kötekedni:)...

2012. aug. 25. 14:19
 5/30 anonim ***** válasza:

Kérdező: jogos. Egyébként meg igen, hiába szépítjük, nem az a k.rva aki élvezetből fekszik le több partnerrel is. Mert ő nem eladja magát, hanem önmagáért teszi.


Vágyból fakadóan.


Ettől még, hogy ezt a szót használtad, nem muszáj belekötni. Inkább illik rájuk, mint fentiekre. Attól független ez is egy "munka", ők így keresnek pénzt, ki milyen okokból kifolyólag, változó.

2012. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

és nem pont a magánéleti részére, hanem a munka részére vagyokkiváncsi.

Hogy pl vannak akik az aluljáróban vannak és aki koszos, szélhámos stb, és vannak teljesen tiszták, vagy luxuskur*ák....

és láttam is olyat, hogy hosszú forgalmas úton több mint 20-30 an álltak, és ilyenkor nem szégyenlik, hogy bugyiba, mosolyogva sétálgatnak ott?

és ha annyian vannak, akkor lehet egésznap senki ne mveszi fel őket?

És amit nemrétek, hogy nem félnek, hogy elkaphatnak még óvszerrel is mindenféle betegségeket?

2012. aug. 25. 14:22
 7/30 anonim ***** válasza:
oké, csak a ku.rva nem egyenlö az örömlànnyal, ezt sokan eltévesztik! és jol mondja az egyik vàlaszolo, komoly gondok kellenek ahhoz, hogy valaki elinduljon ezen a pàlyàn! Jo, persze, biztosan van aki élvezetböl csinàlja, na az olyanrol is megvan a véleményem:) Néha be kell làtni a kulisszàk mögé:) Igyekszem nem kötekedni!
2012. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%

Na, azt akartam, hogy az én szememben az a k.rva, aki valami másért, pénzért, érdekből adja oda a testét.

Nekem tökmindegy, hogy az utcasarkon árulja magát, gazdag partnerekkel jön össze, vagy hozzámegy feleségül egy milliomoshoz, és csak vele k.fél. Ha a pénzért adta el magát, akkor k.rva, prosti, stb.


Ha meg nem, számomra tökmindegy, hány partnere van. Míg magáért a szexért, szerelemért, egyszóval, nem "mögöttes" indítékból csinálja, addig nem adok-veszekről van szó!

2012. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

7: Miben látod a különbséget? Én az előbb írtam le.

Nekem nem a partnerek száma, hanem az a tény teszi "azzá", hogy "eladta"-e magát, vagy sem.


Mindegy, kinek, mennyi időre, hány partnernek. :)


Azt, hogy élvezetből teszi, konkrétan nem rájuk írtam. Hanem épp azokra értettem, hogy nem k.rvák, akik magáért az élvezetért fekszenek le valakivel, nem pedig a pénzért.

2012. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem sértő szónak szánom, csak tisztázni akartam, hogy értem a fogalmat!!!
2012. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!