Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mit csinalnatok ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit csinalnatok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha az elso 4 kepen levo csaj helyzetebe kerulnetek (akarattal vagy veletlenul), mit tennetek? Szorakoznatok tovabb, mert ugyis jol erzitek magatokat, vagy gyorsan hazafutnatok, mindent eltakarva. Ha jol latom, egy varos szokokutjanal szorakoznak, nem strandon vagy hasonlo zart helyen.

2012. aug. 19. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez a link [link]
2012. aug. 19. 19:40
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nincsenek csajok a GYK-en, igy az osszes csaj valaszolo, kamu
2012. aug. 19. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem a csajon fürdőruha van... és nagyon űgy tűnik, h strandon is van... És nem vagyok kamucsaj...
2012. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 3as oldalon is vannak kepek. Az NEM furdoruha (jarnal ilyen furdoruhaban?) es az NEM strand, az emberek 80%a a kepen fel van oltozve. De nem ez volt a kerdes. Amugy nem az itteni csaj valaszolokra gondoltam, hanem ugy altalanosan a site-on, hisz 10 perc alatt 1 valasz sem erkezett.
2012. aug. 19. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Lenyegtelen hol van, a lenyeg, hogy az erdo befigyel:)) Persze ha ilyen jo bor valaki, par percen belul jobb ha lelepik, mert hanem valaki akarva akaratlanul megdongeti!
2012. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!