Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok ciki az ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok ciki az ha van párom és ha hiányom van vagy valami jó nőt látok akkor önkielégítést végzek? Választ kérek és ha van ilyen élményetek írjátok már le.

Figyelt kérdés
21/F
2009. júl. 23. 04:05
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

hát szerintem nem. amíg le nem buksz vki előtt épp miközben...XD végülis nem lehet mindig ott a barátnőd melletted, és nem tud mindig 'rendelkezésedre állni'. de a kezed mindig rendelkezésedre áll XD amíg nem a szeretkezést helyettesíti az önkielégítés, mert valami miatt nincs (elég) szex a kapcsolatban, addig nem baj ha néha önkielégítést is végzel. ha van mellette normális együttlét is a pároddal, akkor szerintem oké.

20/L

2009. júl. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Igazából jól működő kapcsolatban erre nem kellene hogy szükség legyen. Valami miatt nem teljes a kapcsolatod a pároddal és ezért van hiányod. Ha rendszeresen együtt vagytok és minden rendben kettőtök között, akkor erre a pótcselekvésre nem kerül sor.
2009. júl. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Utolsó, eltévedtél:)

Mi férfiak nem azért rejszolunk mert az a szexet helyettesíti... Teljesen más érzés, és hidd el, hogy jól működő kapcsolatban is szoktunk ám rárántottát csinálni...

Szerintem nyugodtan csináld csak, nem ártasz vele senkinek, lelkiismeret furdalás nélkül. Csináld, amíg jólesik, ahányszor akarod, csak arra vigyázz, hogy ne menjen a nemi életetek rovására. De addig az se baj, ha napi 5x köpködteted meg:D

-ReapeR-23/F

2009. júl. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló (végre megint írsz, azok közé tartozol ezen az oldalon, akik kultúráltak...), szerintem a második válaszoló arra célzott, hogy a párjára gondolva végezne önkielégítést, ha teljes lenne a kapcsolat.


Kérdezőnek: nem ciki, de a barátnődnek ne nagyon említsd, engem ez azért kicsit mellbevágna, hogy esetleg valami jó nőre csinálja... Olyan érzésem lenne, hogy én nem vagyok neki elég jó, meg sajna tény, hogy az ismeretségi körében nem én vagyok a legszebb.

2009. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat amúgy minden rendben a kapcsolatunkal a sex is nagyon jó vele csak a mostani munkahely ahol mind 2en melózunk amiatt nem tudunk minden nap szeretkezni.Pedig étvágyam az lenne nem is kevés:P
2009. júl. 23. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem női szemmel nagyon megalázó..

Ha szükséged van rá, csináld csak nyugodtan, de a párodnak inkább ne mondd el, nem hiszem, hogy nagy örülve fogadná.


16L

2009. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!