Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számít ribancnak?

Figyelt kérdés
Akinek volt már több 1 éjszakás kalandja az már az?
2009. júl. 22. 00:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%
szerintem attól hogy valaki midnen pasi előtt riszálja magát és rámászik az nem ribanc, ha nem dugatja meg magát. Szerintetek?
2009. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az is ribanc a maga módján. Fogalmazzunk úgy, hogy annyira szétdugták már, hogy egy pasinak se kell... :D
2009. júl. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Akin végigment már fél Magyarország, az rιbanc, aki meg még pénzt is kér ezért, az kυrva :D


De amúgy én senkire se mondanám pár 1 éjszakás után, hogy az..

2009. júl. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Persze, nem attól lesz valaki ribanc. Inkább a mindegy, hogy ki, csak valaki legyen mindig hozzáállástól.
2009. júl. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
háhááá :D mondom één, fáj az igazság XD
2009. júl. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
az a ribanc, aki kelleti magát minden pasi előtt, meghívatja magát, lehúzza őket, stb, aztán megdugatják magukat, vagy nem, az már szerintem mind1. szóval én az ilyen lehúzós, átverős, agyhúzósokra mondanám leginkább.
2009. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
2 fajta ribanc van. 1. aki pénzért csinálja. jól teszi, legalább haszna is van a sok dugásnak. 2. a hobbi-ribanc, aki puszta fa.sz imádatból dobja szét a lábait, minden jött-ment kétlábonjáró ge.citartálynak. ez a gázabb fajta! és igen, az én szememben az egyéjszakás du.gásokkal rendelkező pic.sák már a ribanc kategóriába tartoznak..
2009. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
jólvan akkor én nem vagyok az:D
2009. júl. 22. 14:20
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, aki kelleti magát minden pasinak, még akkor is, ha az illető foglalt. Esetleg a fiu barátnője előtt is nyomul rá, na azokat utálom a legjobban, ezek a vérbeli ringyók :D
2009. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!