Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Be szabad mennem meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be szabad mennem meztelen szaunába?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, természetesen nem egyedül mennék (anya, nagynéni) Van korhatár?
2012. aug. 12. 07:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
szerintem van korhatár 16 vagy 18 év
2012. aug. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neten fent a szabályzat, ott nem írnak ilyet. Arra vagyok kíváncsi, kinéznének-e onnan?
2012. aug. 12. 07:41
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
hát lehet mivel csak 15vagy
2012. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

1;ha családoddal mész, és mindannyian meztelenek vagytok, akkor nincs gond.

2; ha törülközőt tekersz magad köré az minden esetben megoldás. meztelen is vagy, de neme látszik semmi belőled.

3; leginkább magyarországon, illetve a keleti kicsit prűd helyeken van, hogy a szaunában fürdőruhába kell lenni.

mert egészségtelen a műanyag a testeden. nem szellőzik, nem tud a tested normálisan "lélegezni". ez okból pl németországban szólnak is, ha nem vagy meztelen /törülközős/, és amikor kollégám értetlenül nézett, mondták, hogy menjen ki, vegye le, és úgy jöjjön vissza, vagy NE jöjjön vissza. és hidd el, nem nézegetni akarták.


szóval a te hozzáállásod lenne a normális, csak nem mindenhol elfogadott...

2012. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Milyen az a meztelen szauna? Miben különleges? Nincs oldala?
2012. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
A szaunát rendeltetés szerűen meztelenül KELL használni. Nincs korhatár, de mondjuk akinek egészségileg indokolt, az ne használja (szív- és keringési rendszer betegségek).
2012. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Hol van ez a szauna én is megyek
2012. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Bemehetsz, de akkor Neked is meztelennek kell lenned. Ez éppen olyan, hogy nudista strandon se lehet fürdőfuhában lenni.
2012. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
*fürdőruhában. Előző voltam.
2012. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Igen a szaunát meztelen kell rendeltetés szerüen használni. Ilyen országokban is mint nálunk ahol nincs szauna kultura használják sokan fürdőruhába.
2012. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!