Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem jönnek be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem jönnek be az ázsiai csajok?

Figyelt kérdés
Sztem oylan aranyoksak, nektek bejönnek?
2012. aug. 10. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem

igen

2012. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
azt sem tudhatod náluk,hogy nők-e vagy férfiak.
2012. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem annyira. Aranyosak, a többségük formás, bár mellük nem nagyon van, de csinosak, nincsenek elhízva. Viszont az arcuk nem különösebben vonz, inkább az európai vonások tetszenek (és ebben nincs rasszista felhang). Meg nagyon sokat számítana, hogy milyen a viselkedésük, ha ilyen ugribugri röhögős duracellnyuszi, felpörgött iskoláslány, az nem tetszene.
2012. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Biztos nem, tekintve, hogy rengetef ember ér rajtad kívül is a bolygón.

"Ázsiai csaj" meg tág fogalom, tekintve, hogy hány kultúra és ország található a kontinensen.

2012. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*g él
2012. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekemis nagyon bejönnek!imádom őket:) 22/F
2012. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sok szép ázsiai lány van, nekik meg egy 17-18 centis európai pėnisze óriási örömöt tud okozni a 12-13 centis sargapeniszhez képest.
2012. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es!


Na ezért szeretnék én Ázsiába menni, mert elegem van a 17-18 centis f.aszfejekből. :)

Egy max. 15 centis sokkal nagyobb örömet nyújt (nekem).


N

2012. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

mindegyik olyan egyforma amúgy is.

az európai arc jobban tetszik.

2012. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 blazeeee válasza:
Én olvasgattam erről, így hát amit tudok azt most megosztom. Az ázsiai nők, átlagban jobb feleségek, mint az európaiak. Elkötelezetten szeretik a melléjük állt férfit, és válni sem akarnak. (Ezek mellett az ember változatosságra törekszik). Én szépnek találom az ázsiai nőket, formásak, a mellük átlagban kissebb mint az európai hölgyeké, bár nekem az nem sokat számít. Idősebb korukban is vonzónak számítanak. Továbbá értenek az erotika művészetéhez, ami egy szoros kapcsolatban előnyt jelent. Az ázsiai nők nem kurvultak el úgy ( ezt nem tudtam máshogy kifejezni ) mint az európai nők. Nem csalják meg a férfit, aki mellett elkötelezték magukat egy életre. De én még mindig azt mondom, hogy a világon a magyar nők a legszebbek :)
2012. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!