Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a tanárom részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a tanárom részéről?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem. Van egy férfi tanárom, aki 4 évig tanított. 15 évvel idősebb nálam, nőtlen.


Elég hallgatag, ha rátört, szórakoztatta az osztályt, de amúgy elég komoly.


Észrevettem, hogy különc velem. Minden óra előtt jön, megnézi a jegyzetemet hol tartunk, pedig mindent mindig feljegyez.


Volt, hogy a folyóson ültem, mellettem egy o.társam. Odajött, a lánynak beszélt, felnéztem, és olyan pillantását kaptam el, hogy zavarba jöttem, mélyen nézett a szemembe.


Érettségi előtt mintafeladatokat nézegettem a folyosón, odajött, hogy segíthet-e , értek e mindent.


Ez még csak el is ment.


Jött az írásbeli. Előtte nap este rámírt sms-ben. Hogy honnan tudta a számom rejtély, talán közösségiről. Mondta, nézzem át ezt-azt, mert előfordulhat majd. Másnap megírtam, később csörög a telefonom, ő volt az. Megkérdezte milyen lett, mi volt benne? (Kétlem, hogy még nem nézte meg, ő javította)


Eljött a szóbeli. Lefeleltem nála. Később kijött a folyosóra, hogy gyönyörű felelet volt. Beszélgetett, mint előtte soha. De gondoltam azért van, mert elmegy az osztályunk végleg.


Rámírt sms-ben később, hogy hova vettek fel, melyik város? Válaszoltam.


Pár napja msn-en voltam, rámírt. Mondta, hogy szomorú, magányos, nincsenek barátai, se barátnő. Kérdzte, nekem van-e? Nem házasodom-e még?


Ez természetes érdeklődés lenne? Kicsit kezd nekem kínos lenni.


2012. aug. 7. 10:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Vagy nagyon szexelni akar,vagy komolyan gondolja,akárhogy is,ha kiderül,őt kirúgják,téged meg mindenki ribancnak fog nézni.Amíg oda jársz iskolába,addíg ne foglalkozz vele pasiként,mindketten megszívnátok.De ha tetszik,majd ha már nem oda jársz iskolába,akkor már a ti dolgotok.
2012. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Most érettségiztem le.


Kedvelem, mint embert, örülnék, ha tartanánk a kapcsolatot, mint néhány tanárommal, de nem így.

2012. aug. 7. 10:47
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
írd meg neki sms-ben, amit a 12. hozzászólásban írtál. Szerintem venné a lapot.
2012. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Amikor rámírt, én őszintén válaszoltam, hogy nem házasodom, de van párom 2 éve.
2012. aug. 7. 10:59
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Rövidre kellene fogni és írni neki egy utolsó sms-t finoman megfogalmazva benne, hogy nem érdekel téged mint férfi.
2012. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én azért csak megdugatnám magam vele :DDD 19/L
2012. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ha annyi eszem lenne, mint a bíztatómnak, de hál' Istennek több ésszel áldott meg az ég. :)
2012. aug. 25. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!