Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet a nő részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet a nő részéről tetszés nyilvánításnak venni azt ha meg-meg érint vagy bökdös? Ezeknek van köze egyáltalán a tetszés nyilvánításhoz?

Figyelt kérdés
Egy példa:egyszer nem is tudom mit mondtam és erre megbökött és azért gondolom h ez jelenthet valamit mert nem 3cm-re álltam tőle és lépnie kellett ahhoz h megbökjön.
2012. jún. 13. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában azt szokták mondani, hogy aki téged nem érdekel, azt nem fogod fogdosni, akihez pedig úgymond vonzódsz, annál pedig keresni fogod a helyzeteket, hogy hozzá érhess.
2012. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, ezt még nem hallottam:)
2012. jún. 13. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én már próbáltam igy közeledni egy pasi felé, de nem fogta a lapot, igy én előbb utóbb beleuntam a bökdösésbe és a "véletlen" hozzáérésekbe
2012. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ő előtte már visszautasított 1x
2012. jún. 18. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
a második válaszoló vagyok, hát mi se jöttünk össze...
2012. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értelek, de gondolom te nem utánna kezdted ezeket csinálni miután egyszer már visszautasítottad a srácot?
2012. jún. 18. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem utasitottam vissza, de ő viszont nem vette észre a jeleim, amikor mondtam neki akkor nem utasiotott direkt vissza, csak kifogásokat hozott fel, hogy most miért nem. De azóta a legjobb barátom lett.
2012. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

így már tiszta,de az1. hozzászólásodból leszűrve:teháát lehetséges amit kérdeztem?

SZerinted miért viselkedhet így azok után h visszautasított?

2012. jún. 18. 16:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen az első hozzászólásomat tartom, azt bökdöstem, megpróbáltam hozzáérni, hogy hát ha kapcsol....tud sajnos létezik egy rossz emberi tulajdonság, ha amig érdeklődést mutat valaki irántunk akkor az unalmas, amint más felé kezd el érdeklődni már is érdekessé válik, de azért megjegyzem, hogy ez kortól is sokat függ..mindenestre én csak úgy nem kezdenénk el senkit se bökdösni, csak ha érdekel
2012. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!