Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a pasi? Nekem ez rosszul esik. (többi lent)

Figyelt kérdés

Még pár hónapja megismertem egy pasit..És elég jóba lettünk.Egymásba szerettünk :)

Nemrég összehoztunk egy "randit" amin kaptam tőle egy szájrapuszit...Viszont nem érzem hogy igazán szeretne.. :/

Barátnőimnek állandóan rólam beszél,meg azt mondta nekik hogy nagyon szerelmes belém...De amikor vele beszélek,állandóan bunkózik :/ Ha szerelmes akkor miért csinálja ezt velem? :( Én mindig kedveskedek neki,mondom hogy hiányzik,stb...Meg állandóan elhívom csavarogni és sosem ér rá..Mindig azt mondja,hogy majd talán hétvégén,talán holnap,talán holnap után...Mi ez már??! ha ennyire szerelmes akkor lépnie kéne... L/16



2012. aug. 1. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem járni akar veled, hanem lefeküdni.
2012. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy nem tudja kimutatni, amit érez. Vagy csak le akar fektetni.

De sokszor előfordul a fiúknál, hogy a haverok miatt nem akarják mutatni, hogy mennyire odavannak egy lányért és ezért bunkóznak, meg előadják a nagy macsót, az alfahímet. Beszélj vele, mondd el neki mi bánt és azt is, hogy ha tényleg szeret, akkor mutassa ki. Mert így csak elveszíthet téged.

2012. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem szerették a szülei, fogalma sincs hogyan kell kimutatni vagy érezni
2012. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarja miattad dobni a barátnőjét.
2012. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amikor bunkózik veled akkor a közelben vannak a fiú haverjai? mert akkor azért bunkózik.
2012. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :) Nem akkor amikor a haverjai ott vannak! :) inkább msn-en meg facebookon bunkó...Élőben sokkal kedvesebb!

Amúgy egyik ismerősömnek írt egy olyat rólam hogy én túl nyálasan nyomulok rá O____o -.-"

Na persze....én is azt hiszem :D

Szerintem az egyátalán nem nyomulás ha megkérdezem tőle,hogy melyik nap ér rá találkozni,és ha azt mondom neki hogy hiányzott mert egy hétig nem volt otthon... :D

2012. aug. 2. 13:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tud mit kezdeni az érzéseivel. Szerintem gyerekes. Nem nyomulás, ha kimutatod, amit érzel. Nem is érdemel meg.
2012. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!