Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan hozzám hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan hozzám hasonlóan ritka ronda fiú, akinek mégis sikerült barátnőt szereznie? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy ritka ronda? Elvitte a fél fejedet egy golyó?
2012. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha nincs pszihés gondod lesz barátnőd akármilyen ronda vagy, csak ne modelleknél próbálkozz, mert az hülyeség hogy mindenki megtalálja a számára legszebbet
2012. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csernobili vagy?
2012. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
EGyszerűen csak nem vonzó külsőre, ronda. A lányoknak jó pasi kell külsőre.
2012. júl. 31. 12:32
 5/14 anonim ***** válasza:
én is egy ritka ronda ffi vagyok, de ez soha nem zavart és mindig nagyon csinos bnöim voltak! pedig gazdag se vagyok. viszont mindig jol el tudok beszélgetni a nõkkel, és nem szoktam becsapni öket. önbizalom kell, empátia, huseg és nem számít a rondaság :)
2012. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mutass képet, mert szerintem már sokan kíváncsiak az ocsmány fejedre.
2012. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Már az utcára is utálok kimenni, gyerekkorom óta így van ez, mindig is tudtam, hogy rusnya vagyok így sosem kezedeményeztem lányoknál, mert csak kigúnyoltak volna.

Ide nem teszek fel képet, elég égés már így is nekem, hogy megszülettem.

2012. júl. 31. 12:48
 8/14 Golan Trevize ***** válasza:

Király L. Norbinak is van felesége...

Zámbó Jimmynek is volt...

2012. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze, sztárként nem nehéz, de én egy senki vagyok, szegény is ráadásul.
2012. júl. 31. 13:00
 10/14 anonim ***** válasza:
de ők gazdagak és híresek, nem mindegy
2012. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!