Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít egy lány alakja egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Különösebb baj nincs velem, de van egy kis hasam.Amúgy arányos lennék,de hiába tortnázok rá, semmi.Ha egy kicsit többet eszek már látszik is, hogy pocakom van.
2012. júl. 25. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeret nem azt nézi,hogy hány kiló vagy!Hanem a belsö értékeket:)
2012. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:

passz...


ez nekem már akkor döl el mikor megismerem, hogy, hogy néz ki.

2012. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát tornásszál többet, az meg fog látszani. De szerintem hacsak nem az elvakult sportolókra buksz, akkor csupán ez nem lehet gond.
2012. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem alapvető fontosságú, de azért nem mindegy, hogy a jó fogni kategória még, vagy a már inkább férfiakra jellemző pocakméret. Egyébként jó ha tornázol, de érdemes átgondolnod az étkezésed, lehet a kis pocakod alatt már nagyon izmos hasad van, csak pl. túl sok szénhidrátot eszel. :)
2012. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam, utolsó.
2012. júl. 25. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!