Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazat mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mond higgyek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon jól megértem magam és hetente beszélünk többször is. Most hirtelen el kellett utaznia dolgozni ment és 2 hétig nem lesz, ezt mondta. Szerintetek higgyek neki, vagy valami más van a dologban, például egy másik lány?
2012. júl. 7. 11:00
 1/8 AvernusTriad ***** válasza:
Jársz vele? Ha nem, akkor minek hazudna? (Egyébként is: miért kell kételkedni benne mindig? -.-)
2012. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha barátok vagytok, minek hazudna?
2012. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már most ilyenen filózol milyen vagy egy kapcsolatban? Kicsit lehetne érettebb is a gondolkodásod, bár a korod nem írtad ki de nem lehet sok. Szerintem felejtsd el a srácot mert ha össze is jöttök kikészíted a bizalmatlanságoddal...
2012. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem járok vele, de szeretem Őt:)
2012. júl. 7. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem higgy neki.
2012. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 AvernusTriad ***** válasza:
Ehhez feltétlenül gratulálok. Most azt mondd meg kérlek, hogy mi okod van kételkedni benne!
2012. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már eleve feltételezed, hogy hazudik, akkor ne is akarj tőle semmit.
2012. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ennek a kamunak nem sok értelme lett volna, akárhogy nézem. Na megyek 2 hétre ööööö jaa igen dolgozni...ihihi, majd találkozunk (pfuh).


Az tök jó mert akkor lesz pénze,

2012. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!