Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazán izgatnak fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán izgatnak fel a fiúk, ezen lehetne változtatni?

Figyelt kérdés
Anyu mindig kérdezi hogy mi van a pasikkal,ki tetszik...stb. De engem a férfiak nem hoznak lázba mióta kilépett az egyetlen igazi férfi az életemből, ezen szeretnék változtatni mert nem szeretnék senkinek se csalódást okozni a családomban.. de hogyan tudok ezen változtatni? Vagy mondjam meg neki, hogy a nők érdekelnek?

#nemizgatnakfelafiúk
2012. júl. 1. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel az igazi férfival romantikus-szexuális kapcsolatod volt? Ha igen, meddig?
2012. júl. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hole Hunter ***** válasza:
Ne a családnak akarj megfelelni, hnem neked kell túltenned magad az "igazin", amiből lesz még bőven, hidd el! :) Sok sikert! Üdv.
2012. júl. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volt, 2évig voltunk együtt úgyhogy elég sokszor, akár egész este is.
2012. júl. 1. 00:44
 4/10 anonim ***** válasza:
És azóta a csajokra buksz?
2012. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki trafókkal
2012. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4/5 : Igen.
2012. júl. 1. 01:01
 7/10 szerintem8 válasza:
100%
szerintem se a családod miatt nézd meg a srácokat, főleg ha a csajjék tetszenek, legalábbis szerintem ha már nem jött össze az igazi (mint a nők 99%-nak) akkor próbáld ki azt amit szeretsz ami érdekel és ne másoknak akarj megfelelni még ha családodról is van szó. ha szerenek hagynak sordrodni az árral csak mindig légy velük őszinte
2012. júl. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Aha...

Hát hidd el, egy farok sokkal jobb!!! :P

na de nem tudom. Mostanában a csajok mániája az ölelkezés, pusziszkodás, stb... Tehát rövid távon nem lesz feltűnő, de a szerelem ellen nem lehet semmit tenni semmit.

Csak azt tudom mondani, hogy keres fiúkat, hátha egy is megtetszik :)

2012. júl. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, és az előbbi hozzászólás nagyon jó volt!

Aki szeret így is szeret!!!!!!!! :)

2012. júl. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz ellene semmit, az érzéseid ellen nem. Játszhatod a heterót, belemehetsz felszínes kapcsolatokba úgy, hogy te nem leszel igazán boldog, csak hogy fent tartsd a látszatot.

Lehet így is tenni, ha te mindenképp a szüleidnek ismerősöknek akarsz megfelelni.


De ha úgy érzed, hogy a saját nemedhez vonzódsz, próbálj beletörődni. Ha első lépésként elfogadod magad, máris jobb érzés lesz. Nem kötelező egyből elmondani a szülőknek, elég akkor ha már melletted lesz a nagy Ő. És addig még kitudja mi lesz, lehet kiderül, hogy mégis csak az ellenkező nemhez vonzódsz.


A korodra még kíváncsi lennék azért. :)


21/L és L

2012. júl. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!