Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyik fiúra se tudok "úgy" nézni csak haveri szinten? És hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Mióta szakítottam a pasimmal(4hónapja) azóta senkire nem tudtam férfiként nézni. Sőt ha hozzám ér valaki kiráz tőle a hideg rossz értelembe. Nagyon kellemetlen, mikor teszem már túl magam ezen az egészen, még mindig az exemre gondolok, és úgy érzem nem tudnék mást szeretni... ? Már kezdek tőle teljesen becsavarodni nagyon hiányzik.:( Mit kell tennem hogy ez megváltozzon és hogy tudjak közeledni más felé is? Mert ha lenne is rá lehetőségem valamiért eltaszítom magamtól pedig nem akarom. Valaki nyugtasson meg, hogy ennek hamarosan vége lesz mert már nagyon kikészít..:/

17/l


2012. jún. 10. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
4 hónap nem kevés idő... és ha még mindig így érzel, talán megkéne próbálnotok megint.
2012. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez lehetetlen, mivel őt már rég nem érdeklem, azért is lett vége mert már nem szeretett szóval biztos hogy elfelejtett nekem meg maradt a szenvedés.:/
2012. jún. 10. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor valamit próbálj meg... csak 1 pasi volt. van még rajta kivül pár milliárd, és ha szakítottatok, akkor valószínű nem ő volt az igazi. Viszont az igazi rád vár, és hidd el, 100szor jobban fogod szeretni, és sokkal boldogabb leszel vele mint az exeddel voltál..:) próbálj pozitivan gondolkodni ;)
2012. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!