Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnék változtatni ezen? "Túl naiv vagyok. "

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves mosolygós, sportos lány vagyok. Sajnos elvagyok keseredve, hiszen minden körülöttem lévő srác szerint túl naiv vagyok és emiatt nem akarnak velem kezdeni... és inkább egy olyan lánnyal foglalkoznak, akik a könnyűvérű bulizós kategóriába tartoznak. Mit tegyek, hogy ezt a naivságot leküzdjem és végre legyen egy normális párkapcsolatom?
2012. jún. 23. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz velük nem elég érettek hogy kapcsolatot akarjanak ezért kellenek nekik a könnyüvérü bulizós csajok, hidd el ez fog még változni és fogsz találni magadnak egy normálisat aki nem ezeket szereti és komolyan gondolkodik
2012. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" túl naiv vagyok és emiatt nem akarnak velem kezdeni... és inkább egy olyan lánnyal foglalkoznak, akik a könnyűvérű bulizós kategóriába tartoznak"

Csak én érzem az ellentmondást?

Szivi a particsürhés, ribanc lányoknál naívabb kategória a világon nincs. Pontosan ők azok akiket baromi könyű megvezetni...



22F

2012. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem értem miért baj ha egy csaj naiv. pont hogy jó, mert könnyen be lehet őket csapni! itt valami nem kerek!
2012. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!