Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok dühös? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok dühös? Miért vagyok ilyenkor tele gyűlölettel? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
30 éves srác vagyok és ha a tömegközlekedésen látok egy szép lányt aki nekem is teccik de épp összebújik a barátjával, akkor hirtelen elönti az agyamat a vér és le kell szálnom mert szinte megőrülök . Ilyenkor agresszív leszek és csapkodok, antiszociális vagyok, mindenkit megsértek és csak az jár a fejemben hogy hogyan tudnék minnél nagyobb kárt tenni a környezetemben lévő tárgyakban. Persze ez az állapot csak egy rövid ideig tart (még) és utána mélységesen szomorú leszek és csak arra tudok gondolni hogy nekem soha nem lessz senkim. Csak egyre egy hang, egy érzés zakatól monoton az agyamban hogy vesztes vagyok, egyedül vagyok , senkinek sem kellek....néha éjelente felkelek mert nem tudok aludni...iolyan is volt hogy sírva fakadtam...

2009. júl. 9. 00:27
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet? Érdekelne :)
2014. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Valamivel jobb, nem érzek gyűlöletet csak szomorú vagyok.
2014. jún. 8. 21:37
 33/37 anonim ***** válasza:
Lazíts :)mi lenne ha nem keresnèl senkit? Folglalkozz mással. Ha nem keresed rádtalálhat ès te se görcsölsz
2014. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Igen van hogy hagyom, de senkit se érdeklek.
2014. jún. 9. 20:29
 35/37 anonim ***** válasza:
Biztos oka van. Elhajtanak valamivel? Vagy nem lehet hogy olyanoknál probálkozol akiknèl nincs esèlyed,edetleg tul nagy az elvárádod?
2014. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Elvárásod
2014. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy elvárásaim, jól tudom hogy kiknél nincs esélyem.
2014. jún. 9. 23:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!