Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok dühös? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok dühös? Miért vagyok ilyenkor tele gyűlölettel? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
30 éves srác vagyok és ha a tömegközlekedésen látok egy szép lányt aki nekem is teccik de épp összebújik a barátjával, akkor hirtelen elönti az agyamat a vér és le kell szálnom mert szinte megőrülök . Ilyenkor agresszív leszek és csapkodok, antiszociális vagyok, mindenkit megsértek és csak az jár a fejemben hogy hogyan tudnék minnél nagyobb kárt tenni a környezetemben lévő tárgyakban. Persze ez az állapot csak egy rövid ideig tart (még) és utána mélységesen szomorú leszek és csak arra tudok gondolni hogy nekem soha nem lessz senkim. Csak egyre egy hang, egy érzés zakatól monoton az agyamban hogy vesztes vagyok, egyedül vagyok , senkinek sem kellek....néha éjelente felkelek mert nem tudok aludni...iolyan is volt hogy sírva fakadtam...

2009. júl. 9. 00:27
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%

Ez keményen depresszió... Bár azért kicsit (na jó, nem is olyan kicsit) vicces, én jót rötyögtem rajta, ahogy elképzeltem, hogy a buszon őrjöngesz, mind1...:D

Hogy lehetsz ilyen elkeseredett? Ilyen vészesen ronda vagy? Szerintem nagyon rosszul próbálkozol a nőknél, és nem biztos, hogy a kinézettel van gond. Meg azért 30 évesen már nem srácnak, hanem férfinak nevezném magam, de ez csak magánvélemény...

-ReapeR-23/F

2009. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanígy érzek, ahogy Te! Én is tele vagyok haraggal, gyűlölettel, és elég depis vagyok! Nem tudom, hogy lehet ezen segíteni! Nekem sok barátom van, sokat járok el, de mégis! Azt hozzáteszem, hogy 22 éves vagyok, és NŐ! Nekem mondjuk ez másból ered,mert engem a férjem bántott sokat, és van két picúrom! Jópáran leszólítanak, de mikor a két kicsi szóba kerül, egyszerűen carnak rám. Igaz ez kicsit más,mint a Te esetedben, de az érzés ugyanaz! Nem vagy ezzel egyedül! Én is társkerizek, de semmi. Pedig nem nagyok az igényeim, csak, hogy normális legyen! Elhiszem, hogy kiborít, hogy másokat boldognak látsz, de eljön a TE időd is, amikor boldog leszel!!!! Mindenkinek van egy párja, akit meg kell találnia, de sajnos az nem megy könnyen! A társkeris oldalakon pedig sok a kamu! Ezzel vigyázz! Ne dőlj be akárkinek! Könnyű mondani, hogy légy türelmes, de hidd el, lesz valaki, aki csak Téged akar! Legalábbis én is ezzel bíztatom magam! De ha barátot keresel vagy csak úgy írogatnál valakinek, én szívesen válaszolok!!! 22L
2009. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Én még azt kérdezném meg magamtól a Te helyedben-de őszintén-hogy meg vagyok-e elégedve a kinézetemmel. (a lelki harmóniádért teszel, hisz dokihoz jársz)Amennyiben találsz magadon javítanivalót, ne légy rest, tedd meg.Ha úgy gondolod csúcsformában vagy, akkor is jót tesz önbizalomnövelőnek, stresszoldónak (és a testednek) pl. ha heti 3-4szer eljársz futni/kocogni. Saját tapasztalat.Előttem már mondták, de a netes flört is csodákat tesz. L31
2009. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én egy 20 éves srác vagyok, és nekem másként működik ez.

Ha meglátok egy jó nőt, akkor már a következő gondolatom az, hogy járunk, elképzelem magam mellé. Ha őrült vagyok, azon fantáziálok, hogy este 22 órakor egy jó kis italozás után dugunk.


Na de az amit teszel, az dühroham. Neked eleve az a gondod, hogy nem volt nőd, és eldöntötted magadban, hogy nem is lesz.

Mikor én 17 és fél éves voltam, mindig azon fantáziáltam hogy lesz barátnőm, de 19 éves elmúltam, és nem volt még senki, én majdnem az összes önbizalmamat elvesztettem, de utolsó pillanatban összejöttem 1 lánnyal. Egy évet voltunk együtt, és azóta vannak ilyen gondolataim, amiket első sorokban leírtam, TEHÁT AZT AKAROM ELMONDANI NEKED, HOGY EZ A KEZDETI FÁZIS AMIT ÉRZEL, A FESZÉLYEZETTSÉG, AHOL ÉN TARTOK, AZ ELŐREHALADOTT, és MÁST fogsz akkor érezni ugyanakkor, amit most érzel egy nő láttán.


Azaz ügyeskedj, vesd be a myvip randit, az msn-t, a chat.hu-t, menj el buliba, és akard, motiváld magad ogy legyen valakid. És eljutsz a második szintre, ahol már egy nő láttán a vad pillanatok jutnak eszedbe, és szexuális fantáziálás, nem pedig düh az elpazarolt életed miatt! :)


Hidd el, ez az igazság!

Köszönöm a többieknek, hogy lepontoznak!

2009. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

19:09.


Küldtem neked képet.

2009. aug. 11. 22:02
 26/37 A kérdező kommentje:

21:14


Szia.

Küldtem mailt.

2009. aug. 11. 22:03
 27/37 A kérdező kommentje:

21:25

Én meg vagyok elégedve magammal és van önbizalmam. Csak egyszerűen mindenki levegőnek néz.

2009. aug. 11. 22:05
 28/37 A kérdező kommentje:

22:18

Rengeteg oldalon fent vagyok és több mint 100 levelet elküldtem már, de senkinek se jövök be, válasz 1-2 jöt az is mind negatív, sőt voltak akik kigúnyoltak.


Én csak akkor vagyok dühös ha egy teljesen átlagos párt látok, bár már nem nagyon érzek haragot inkább fásultságot. 19 éves korom óta próbálkozom és nagyon sokáig elhitettem magammal hogy majd eljön az igazi...de itt vagyok 31 évesen és le se szarnak...hát ezekután ne legyek mérges?:-(

2009. aug. 11. 22:09
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

-Reaper-vagyok...

Nemrég írtam ide, és csúnyán lepontoztatok, mert kiröhögtem a kérdezőt... De kérdem én, embernek meri-e az vallani magát, aki szerint a legnagyobb öröm a káröröm. Hülye kutyák vagytok. Itt marha okosak, meg önzetlenek, a valóságban meg vesztesek. Mind1, van ilyen.

Ha levegőnek néznek, tégy ellene. Társaságban te légy a középpont, legyen stílusod.

2009. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

Velem is ugyanez a helyzet.

Csináljunk tömeggyilkosságotXD

17/f

2010. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!