Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok dühös? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok dühös? Miért vagyok ilyenkor tele gyűlölettel? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
30 éves srác vagyok és ha a tömegközlekedésen látok egy szép lányt aki nekem is teccik de épp összebújik a barátjával, akkor hirtelen elönti az agyamat a vér és le kell szálnom mert szinte megőrülök . Ilyenkor agresszív leszek és csapkodok, antiszociális vagyok, mindenkit megsértek és csak az jár a fejemben hogy hogyan tudnék minnél nagyobb kárt tenni a környezetemben lévő tárgyakban. Persze ez az állapot csak egy rövid ideig tart (még) és utána mélységesen szomorú leszek és csak arra tudok gondolni hogy nekem soha nem lessz senkim. Csak egyre egy hang, egy érzés zakatól monoton az agyamban hogy vesztes vagyok, egyedül vagyok , senkinek sem kellek....néha éjelente felkelek mert nem tudok aludni...iolyan is volt hogy sírva fakadtam...

2009. júl. 9. 00:27
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Elfogadom magam olyanak amilyen vagyok. Próbálpok ismerkedni a neten, fent vagyok jó pár társkeresőn, közösségi oldalon rengeteg levelet írtam már. Csak eltéve jött válasz, az is visszautasító. Próbálom a Jót látni a dolgokban, de van amikor összeszorul a torkom ésnem megy.
2009. júl. 9. 08:55
 12/37 anonim ***** válasza:
87%

1. Nézd meg a Titok című filmet és olvasgass utána a vonzás törvényének. A negatív gondolatokkal a negatív dolgokat vonzod. Ilyen hozzáállással nem is nagyon fog összejönni . Válts szemléletet.

2. Én is mindig azt hittem soha nem lesz senkim ,és egyszer csak beállított az életembe a nagy Ő. Mondjuk én még csak 18 éves vagyok.

És amúgy próbálj mindig erőt venni magadon amikor csapkodnál és stb. Örülj más emberek boldogságának. Legyél nyugodt , relaxálj, vagy meditálj esténként az is nagyon jót tesz. És van egy mondás az élet örök törvényéről : ,,Amit adsz, azt kapod " Szóval ha jó dolgokat cselekszel ,akkor jó dolgokat kapsz. Ez a karma. A gondolatokra vigyázni kell ,és nem is arra,hogy ne legyen negatív gondolatod,hanem ,hogy pozitívabban gondolkozz. Mondj magadnak megerősítéseket ,hogy megtalálod a lelki társad ,akivel megfeleltek egymás elvárásainak. Hasonló a hasonlót vonza ,így elkerülhetetlen ,hogy helyes gondolatokkal bevonzad a társadat.

2009. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy miért érzed,hogy neked soha nem lesz senkid ? Ez is egy fontos dolog letisztázni magadban. Mondjuk mi is többet tudnánk segíteni. Lehet írtad ,csak még nem olvastam végig minden oldalt. Szóval amíg magadat nem tudod elfogadni ,addig másokat sem tudsz ,és mások sem fognak. A kisugárzás nagyon fontos ,amit a helyes belső értékekkel érhetsz el.
2009. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
87%
Ne szemezgetni próbálj, szólítsd le őket szépen. :)
2009. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

9:25


Azért érzem így mert amint megpróbálok közeledni valakihez barátilag, az egyből elkönyvel engem, tolakodó, eminens, ügyefogyott, lúzer embernek . Úgy szól hozzám, úgy válaszol nekem, hogy érzem a modorából hogy lenéz. A minap a villamoson egy teljesen átlagos, de csinos, helyes lánynak néztem a szemébe, nem kihívóan, hanem csak normálisan , erre olyan képet vágott hogy:" Mi a francot néz az ilyen? Mégis egy Ilyen ember mit akarhat bárkitől is?"

2009. júl. 9. 11:16
 16/37 A kérdező kommentje:

9:23

Jól látod hogy másként vélekedsz a dolgokról 18 évesen. Én is optimista voltam ennyi időssen és eggyáltalán nem gondoltam hogy húú nem kellek senkinek. De teltek-multak az évek és itt maradtam egyedül. Teljesen átlagos ember vagyok, nem játszom meg magam, ápolt vagyok, nincs testi hibám. Elfogadom magam. Ok nem vagyok egy szépség, de ha a tükörbe nézek akkor egy átlagos, talán egy kicsit helyes fiatalember képe néz rám vissza a tükörből. Nem látom hogy randa vagy igénytelen lennék.

2009. júl. 9. 11:20
 17/37 anonim ***** válasza:
91%

Mind a kettő író én voltam :)

Na szóval szerintem minden képp a belsődön próbálj változtatni ha nem megy. Nem ismerlek szóval nem tudom milyen ember vagy , mondjuk normális embernek tűnsz így "neten" keresztül. Szóval ha így könyveled el magadban ,hogy neked senkid nem lesz ,akkor azt vonzod be. Mindenképp pozitívan gondolkodj. Nyiss az emberek felé , egy mosoly , egy szép szó AKÁRKIHEZ , és legyél megértő ,segítőkész. Ilyen emberekre mindig szükség van . És az is lehet ,hogy rossz helyen keresed a társad. Nem tudom mennyi időd van ,de sétálj , túrázz , járj közösségi programokba ,ami nem disco ,mert ott aztán nem lehet ismerkedni... Vagy járj valami sporttevékenységre, edzésre, akkor már ismerkedsz az emberekkel , és mindig új kapukat nyithatsz. Nem kell egyből a megfelelő lányt kiválasztani és csak őt akarni. Beszélgess olyanokkal is ,aki nem tetszik neked annyira. Csak ismerettségből ,és akár egy kis önbizalom szerzésre. Az ismerettség is akármikor jól jöhet. Legyél olyan ember, akire szüksége van a világnak. Mutasd meg ,hogy Rád szükség van ,és nem vagy jelentéktelen ember. Mert a szövegedből az jön le ,hogy így érzel. És ez a kisugárzásodon ront. Csak pozitívan.

2009. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"A minap a villamoson egy teljesen átlagos, de csinos, helyes lánynak néztem a szemébe, nem kihívóan, hanem csak normálisan , erre olyan képet vágott hogy:" Mi a francot néz az ilyen? Mégis egy Ilyen ember mit akarhat bárkitől is?"


vagy azt hitte hogy kiszemelted és áldozattnak kezdte érezni magát. oda kellet volna menni megszólitani, mert valószinüleg inkább pánikba esett és elkezdet félni tőled.


vagy azt hitte hogy elkenődőtt a sminkje és zavarba jött inkább..

2009. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

11:43

Általában ha nem munkáról van szó akkor kedves vagyok mindekivel és segítőkész. Mindig segítek mindenkinek aki rászorul. A nőkkel mindig udvarias és kedves vagyok. Nem vagyok rámenős. Nem nyomulok, nemnézem feltünően a mellüket, feneküket, legalábbis nem úgy hogy ő is észre vegye. Ha jobban megismernek, akkor azt mondják hogy rendes, kedves , aranyos srác, de megcsókolni már nem csókolnának meg, nem járnának velem. Nekik csak egy kedves srác leszek.

A másik dolog, hogyha beszélgetek egy lánnyal egyből kiderül hogy tapasztalatlan vagyok. És most nem csak a szexre értem, hanem párkapcsolatilag. Nos tegyétek lányok a szívetekre a kezeteket. Ti sem kezdenétek egy 30-on túli pasival, hiszen elvárnátok hogy 30-on túl már Férfi legyen az illető. De akkor hogyan legyek Férfi ha senki se akar velem járni? Ördögi kör ez.

2009. júl. 10. 00:31
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem küldesz egy képet magadról? Tudod, mégiscsak a női szem.. ;)
2009. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!