Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik mindenkivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik mindenkivel kedvesen, csak velem ilyen hideg?

Figyelt kérdés
Van egy srác-egy jó éve egy buli alkalmával rám volt szállva,de nagyon nyomulós volt, ezért visszautasítottam-hozzáteszem tapintatos voltam- mindenkivel kedves, aranyos, mindenkivel viccelődik. Velem viszont olyan hideg, pedig tudom róla, hogy nagy dumás, akárcsak én, mégis van, hogy amikor a közelemben van, rám se néz, más csajokkal hülyéskedik, engem meg mintha nem is ismerne. Miért csinálja ezt? Amúgy nem hiszem, hogy meg van sértődve, mert miután "lapttintottam" rá pár hónapra még hülyéskedett velem.
2012. jún. 29. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis meg van sértődve, és most kicsit azzal túráztat téged, hogy hanyagol.


Ha "tudod" hogy igazából (kedves, aranyos, vicces) akkor miért utasítod vissza a közeledését???


Szerinted neki az hogy esik, hogy visszautasítod a próbálkozását.

De elvárod, hogy ezek után még téged szórakoztasson.



Az hogy rá pár hónapra hogyan hülyéskedett veled, szerintem csak kontrázta a cinizmusát.

lehet hogy te ezt jópofaiságnak tartod, de szerintem csak így beszélt ki mások előtt.


(persze ez az én véleményem a leírtak alapján)

2012. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha figyelmesen elolvastad volna, akkor tudnád, hogy azért utasítottam vissza, mert nyomult. Tudod nem mindenki olyan, hogy rögtön kibeszéli a másikat(hidd el nekem ismerem ilyen téren). Azon kívül meg egy 31 évesen viselkedhetne rendesen.
2012. jún. 29. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


Figyelmesen elolvastam, köszi a degradálást. :)


Csak azt nem vetted figyelembe, hogy sokan nagyon nyomulósak ha megtetszik nekik egy lány és el akarják nyerni a kegyét!!! (ezzel ez van)

Ilyenkor képesek vagyunk "pincsi" módjában a lány körül sürgölődni, hogy mindenképp a kedvében járjunk!


szóval többet adunk magunkból mint amennyit kellene.

bocsáss meg de én azt hittem, hogy egy 31 éves lánynak evidens, hogy hogyan képesek viselkedni a férfiak ha ismerkednek.

2012. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*off

mivel csak a párod korát írtad le ezért gondolom vele hasonló korú vagy

2012. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eloszor is nem a baratom, masodszor pedig 19 eves vagyok es NEM 31 koruli
2012. jún. 29. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező csak kapót információkkal lehet dolgozni, de ez semmit nem változtat a dolgon.


Amikor nyomult rád visszautasítottad, utána meg igényelted a törődést, amit szerintem érthető okokból nem kaptál meg.

Nem azt állítom, hogy végleg elszúrtad, de akkor biztos, hogy azért viselkedett így mert nem fogatta jól a visszautasításodat.

2012. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem tök egyértelmű, hogy szerelmes beléd. Talán azt akarja elérni, hogy bánd meg, hogy visszautasítottad.
2012. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!