Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkivel ilyen kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkivel ilyen kedves lenne, vagy még mindig tetszem neki? Van ennek valami jelentese?

Figyelt kérdés
Ezelott egy evvel megprobalt felszedni egy pasi. Azota valtozo a viselkedese velem; van hogy koszon, ha osszefutunk, van, hogy ram se nez. Az utobbi idoben azonban szokott koszonni. Tegnap talalkoztam vele: ott allt 2 haverjaval akiket szinten ismerek; koszontem nekik mosolyogva, amire csak ez a srac koszont vissza, hogy szia.
2012. jún. 12. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy "szia"-ba nem kellene többet belelátni szerintem...
2012. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Akik köszönnek, azok mind téged akarnak. A buszsofőr is.
2012. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak köszönt neked. Ezen mi a furcsa?
2012. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Komolytalan a fiú, ne foglakozz vele. Szerintem olyan lányokkal játszadozós típus, azzal próbálja az érdeklődéseset fenntartani, hogy mindig másképp viselkedik. Tetszhetsz neki, de nagy dolgokat nem akar tőled, csak imponál neki, hogy érdekled.
2012. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!