Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez pofátlanság? Mit tettél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez pofátlanság? Mit tettél volna a helyemben?

Figyelt kérdés
...... végül bevalotta, hogy nem jövök be neki. Az egyik nap látott. Erre másnap rámír, hogy engem látott-e. Stb. Kicsit beszélgettünk, majd megkértem valamire, hogy kérdezze meg a szüleitől. Vártam. Aztán kérdeztem, hogy megkérdezted. Erre azt felelte, hogy nem vagy az esetem, nem érdekelsz cső.
2009. júl. 8. 12:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Én azt mondom, hogy nagyon pofátlan dolog volt a csaj részéről.
2009. júl. 8. 12:56
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Örülj neki, hogy ha még ilyen "bukó" módom is bevallotta, hogy nem jössz be neki.
2009. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem érted.
2009. júl. 8. 13:01
 4/10 A kérdező kommentje:

Már előtte bevallotta, de akkor is csak úgy, hogy sumákolt össze-vissza. Aztán megmondtam neki, hogy nyugodtan bevallhatja. Be is vallotta. Aztán pár nap múlva történt ez.

Na meg mi az, hogy örüljek neki, hogy bevallotta? Alap dolog, hogy ha valaki nem jön be, akkor megmondom neki. Mit kell sumákolni?

2009. júl. 8. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szard le magadról az ilyen idiótákat. Ez nem pofátlanság ez már az agyhúzás és az átverés közötti dolog inkább bunkósság kategória :S
2009. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez pofátlanság.:D Már mint a részéről...
2009. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.
2009. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mit kérdezett meg? valami oka csak volt hogy meggondolta magát erre nem gondoltál?
2009. júl. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A muterom miatt kértem meg, hogy kérdezzen meg valamit a szüleitől, de nem kérdezte, de mindegy. Leszarom.
2009. júl. 9. 23:11
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki a csajt, lehet hogy be jösz neki, csak a szülei biztogatják hogy ne járjon veled, ugy probáld kia csajt, hogy mond neki azt hogy van egy szép barátnőd, és hazudj neki stb. ha féltékeny akkor tetszel neki, és ha ezt észre veszed hogy féltékeny, akkor kérdezd meg tőlle azt , hogy miért is sumákolt veled szemben!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!