Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek a bulijáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek a bulijába? Nem pofátlanság?

Figyelt kérdés
Most jön haza egy fiú külföldről és hatalmas bulit fog tartani, ahová meghívott és azt mondta reméli hogy engem is lát majd. Csak az a baj hogy mielőtt elment nagyon nagyon összevesztem vele. Alapból is mindig szemétkedik velem, és szekál, de a barátom legjobb barátja. Mielőtt elment volt neki tartva egy buli, és ott annyira összevesztünk hogy nyakon öntöttem egy hatalmas pohár borral, utána ki akartam szaladni de lefogtak a haverjai és megharaptam az egyik haverját aki szintén ez miatt nagyon haragszik rám, de akkor se fogdosson le engem. Utána eszembe jutott hogy nincs is pénzem haza menni, ezért kértem tőle, adott, de mondta hogy haza visz inkább, ne vonatozgassak meg buszozgassak ilyen későn, és akkor rábeszélt , vissza akartam adni neki a pénzt , erre azt monta tartsam meg, én meg hozzá vágtam, de vágül hazavitt. Mert a barátom már ivott. Mikor " elváltunk" nem is szóltunk egymáshoz, de megfogta a kezem és azt mondta reméli hall rólam míg távol lesz. Nem hallott. Most viszont írt. Nagyon nagy pofátlanság lenne elmennem? Igazából szégyenlem magam , amiért kiabálta, leöntöttem, neki vágtam a pénzt, kiabáltam vele, de igazából tetszik is nekem. De nem akarok vele megint összeveszni, ráadásul megint az ő buliján, és megint neki tönkre tenni azt. Mert mindig ideges leszek miatta Nem tudom mit tegyek. Szerintetek?
2010. júl. 23. 15:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Menj el. Remek alkalom a békülésre.

Aztán még akármi megtörténhet.

26/L

2010. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
hat te dontesed, de ha elmesz, kerj tole bocsanatot.
2010. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De igazából már most hergelem magam, mert minek hiszi ez magát, valami sztárnak hogy neki hatalmas üdvözlő bulija lesz majdnem 300 emberrel. Félek hogy ezt is mondom majd neki. Egyszerűen kihozza belőlem az állatot. :(
2010. júl. 23. 15:11
 4/22 anonim ***** válasza:
zajlik az élet :D
2010. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
igen kérj tőle bocsánatot és ha legközelebb felb@sz számolj el 10 ig:D
2010. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
sztem is menj el, majd ott kibékültök :)
2010. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Az idő megszépíti a dolgokat.

Ő lehet hogy csak egy kis "baráti perpatvarnak" könyvelte ezt el és nem vette komolyan.

Ő hívott b*szki, akkor menj el.

HA nem hívott volna, akkor tudnád, hogy haragszik rád, de mivel meghívott...

No para, lehet nem is emlékszik rá már....

2010. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Volt már valaki hasonló helyzetben? Nem nagyon ciki bele nézni a szemébe? és azéba akit megharaptam ?:S
2010. júl. 23. 15:27
 9/22 anonim ***** válasza:

szerintem a fiu szerelmes beléd =] menj el ^^ sok sikert:D

16L

2010. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
bocsi de ő nem lehet belém szerelmes, mert a barátom legjobb barátja :) de azért köszii
2010. júl. 23. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!