Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy furcsa szituáció, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy furcsa szituáció, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

ez az egész 7 évvel ezelőtt kezdődött. Volt egy csaj, akivel kölcsönösen megtetszettünk egymásnak, majd utána hanyagoltuk egymást egy jó ideig (talán fiatalság miatt), de ezalatt is megvolt a kölcsönös érzelmi állapot bizonyos szinten. 2 és fél évvel ezután voltak ilyen tinédzser kapcsolatai, majd utána volt egy viszonylag komolyabb kapcsolata 1 évig, amit úgy kell elképzelni, hogy semmi nem történt (puszin kívül), csak ott volt az 1 év. Ez idő alatt is megvolt köztünk egy érzelmi kötelék, és ezt többen is állították, észrevették.


Mikor szétmentek, engem váratlanul érintett, de adtam kettőnknek egy esélyt, de mivel új iskolába mentünk(továbbtanulni), így hagytam őt beilleszkedni 1 hónapig kb. Ez idő alatt is voltak ilyen átmeneti flörtjei, de még mindig ragaszkodtunk egymáshoz. Majd 1 nap hülyéskedtünk és megígérte hogy 16 éves koráig szűz marad. Amelyik nap a legközelebb kerültünk egymáshoz, az nap derült ki az is, hogy van egy másik pali is a képben. Így mikor megtudtam békénhagytam.

Késöbb 3 hónappal, jött köszönni, mint akinek valami nyomja a lelkét, én meg úgy vettem hogy bocsánatot kért. Télen átgondoltam a dolgot (szünet alatt) és úgy gondoltam elhívom valahova, de mikor visszamentünk szünetről, álítolag az a pali volt a képben, aki az előbb is(5 évvel idősebb) újra, csak most komolyabban. Ekkor is volt köztünk érzelmi kötődés, ezt többen alátámasztották, és egyértelmű jelei is voltak neki.


Azóta összejött vele, és számomra olyan mintha nem történt volna semmi. Mivel én nem szeretek két tűz között lenni.


Érti valaki, hogy ez mire volt jó, én úgy vettem le, fél valamitől, vagy csak engem nem akart felvállalni???


19/f



2012. jún. 25. 22:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah azt kihagytam hogy az utolsó kapcsolatában 3 hónap múlva lefeküdt vele, ígéretét is megszegve.
2012. jún. 25. 22:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,csak a bolondját járatja veled!!!Keress magadnak inkább egy normális lányt aki nem húzza a fejed évekig..
2012. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Túl sokat vártál öreg...

ha láttad, hogy tetszel a csajnak, és ő is neked akkor miért nem cselekedtél?

Ebből ki is derült volna hogy csak húzza a fejed...


sokat vártál

2012. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát, most az a baj, ami fent van az a 4-e annak, ami történt. Az hogy 12-13 évesen nem jöttem vele össze, szerintem semmi probléma nincs, hisz még olyan kölykök voltunk, akiknek nem ez az első dolga. Főleg hogy én komolyan gondoltam.


Ha az utolsó időszakra gondolsz, hogy sokat vártam, akkor arra annyit tudok mondani, én ott 2 hét alatt elég közel kerültem hozzá, és már randira került volna a sor, és akkor jött a másik pali, az hogy utána télig nem volt semmi, inkább azért volt, mert már azt hittem összejöttek.


Tél után volt az, hogy mivel nem láttam aktivitást a másik pali iránt, úgy gondoltam, hogy szabad az út... tévedtem...

2012. jún. 25. 23:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyi év alatt ha akart volna tőled a csaj valamit összejött volna.Az érzelmi kötődés lehet többhajta is és nem biztos hogy elég egy kapcsolathoz.Ha én szeretek valakit nem más pasik után szaladgálok.Fogadd el hogy ebből nem lesz semmi.Ha összejönne mégis ,na olyan csak a mesékben létezik!Első voltam
2012. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Igazából a kérdés nem arra utalt hogy van-e esély, hanem hogy ti hogy értelmezitek ezt, mert számomra ez érthetetlen.


A másik amit még kihagytam, hogy a pasit akit megismert, azt csak véletlen ismerte meg, és lehetséges hogy csak azért ismerkedtek össze késöbb mert a barátnői húzták a fejét(biztatták). Míg rólam nekik sose mesélt...

2012. jún. 26. 11:53
 7/9 anonim ***** válasza:

neked voltak baratnoid ezalatt a 7 ev alatt? Lehet, hogy azert jott ossze massal mert erezte h tul komoly ami koztetek lenne, lehet nem akarecovekelni, vagy nem tudna elkepzelni partnerkent, felt h mi lesz ha szakitotok ilyesmi. A lanyok is tudnak rosszul donteni, nem csak a fiuk

:) 27/L

2012. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehetett volna, sőt már 14 évesen élhettem volna szexuális életet, de akkor meg itt ennél a kapcsolatnál mindent elvágtam volna (azt az esélyt is ami nemvolt). Bár már bánom kicsit...


Régen sokkal jobb ember voltam mint most. Bár régen úgy gondolkoztam, nem kell hogy sokan kedveljenek elég csak ő, mostmeg épp fordítva. De érdekes mindig az van, amit nem akarok. :)

2012. jún. 27. 12:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az amcsik meg az angolok annyi romantikus vigjatekkal vagjak at a fejunket, hogy tok keves realitaserzekunk lesz a sajat kapcsolataink rend etetelehez...(remelem jol fogalmaztam.:) )
2012. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!