Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megtegyem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtegyem? Vagy mit tegyek? Hogyan csábítsam el? Olyan furcsa ez a szituáció! Segítség!

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel nagyon hosszú ideje nem beszéltem(több éve),de akkor nagyon jóban voltunk(bár akkor még gyerekek voltunk).Most felvettük a kapcsolatot és 3 nap alatt eljutottunk arra a szintre,mint régen.Nyíltan és őszintén meg tudunk beszélni mindent.Az a helyzet,hogy kezdünk testileg is(a szex is szóba került már)vonzódni egymáshoz.Ezzel nem lenne semmi gond,hiszen nagyon kedvelem,helyes és nagyon megértő is.Viszont én nem egy egyéjszakás kaland akarok lenni(mert azt róla tudni kell,hogy nagy nőcsábász).Mert az igazság az,hogy én még szűz vagyok és így került elő a szextéma is,hogy ő örömmel segítene az első alkalommal,merthogy én kíváncsi vagyok,csak nem akarok akárkivel lefeküdni........a lényeg az,hogy barátok vagyunk és én örömmel lefeküdnék vele,viszont nem akarok egyszeri csaj lenni.

Szeretném elcsábítani úgy,hogy megfogjam,hogy ne csak egyszer akarjon velem lenni(és itt nem a barátságra gondolok).Hogyan tudnám elcsábítani?Vannak nektek bevált trükkötök?Ti voltatok már ilyen vagy ehhez hasonló helyzetben?

Remélem azért sikerült jól lefestenemm a helyzetet,próbáltam rövid és tömör lenni!Kérlek segítsetek!Előre is köszönöm!

18/L


2010. máj. 28. 00:27
 1/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Hát szerintem esélyed nincsen komoly kapcsolatra a csókával, uis. komolyabb szándékait már régen kifejezte volna. Én azt javaslom, hogy uralkodj az ösztönökből fakadó érzéseiden, s jól gondold meg, kivel veszted el a szüzességedet.

2010. máj. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod "nagy nőcsábász" sztem csak 1 strigula leszel neki, neked pedig 1 örök negatív nyom .
2010. máj. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a pic.sába! Feküdj le velem.
2010. máj. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben voltam én is. 8 éve lefeküdtem a sráccal,(ugyanez volt a szitu nálunk is) és úgy megbántam mint a fene,mivel utána Ő persze tovább csajozott, és ez nagyon fájt. Ha valaki nőcsábász típus,azt elég nehéz "megfogni". Most 8 év után még mindig nagyon jóban vagyunk , ez nem változott, mostmár úgy tűnik Ő is lenyugodott (Ő 35 éves már) és talán talán most kezdünk alakulni. Na de 1 a lényeg: Egy együtt töltött éjszakától ne várj csodát. Ha nem bánnád, hogy lefekszel vele, de utána nem a Tiéd lesz a srác, akkor tedd meg, mert nem veszítesz vele semmit. Barátságot ez nem tesz tönkre, de Neked is úgy kell a dolgokhoz állni. És ami a legfontosabb, ne akard minden áron birtokolni, mert ezeknél a pasiknál ez nem nyerő. Engedd élni, viszont mindig tartsd szemmel, és ne engedd el soha a kezét. Ha ezeket betartod, idővel úgyis rájön, hogy Te vagy a "másik fele".
2010. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy egy komolyabb kapcsolatot szeretnél vele és nem csak lefeküdni. Aztán pedig figyeld a reakcióit.

Habár, ha ez már meg lett vitatva, hogy vele tervezed elveszíteni a szüzességedet, akkor a fenti nem biztos, hogy működni fog.

2010. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

09:23

Köszönöm!Mi baráok vagyunk,viszont már több éve nem találkoztunk,akkoriban még hülyéskedtünk,játszottunk ilyesmiket...Kb 13 éves lehettem,szóval tényleg hosszú ideje nem találkoztunk.

És az hogy nőcsábász,azt arra értetem hogy sok nővel volt már,benne rengeteg egy éjszakás csajjal.Ezt ő elmesélte,megbeszéltükl,hogy őszinték leszünk...És ez engem nem zavar,de azt nem tudom,hogyha odaadnám magam,akkor nem akarnám e birtokolni,ezt úgy értem,hogy kapcsolatot vele kialakítani.Mind a ketten egy hullámhosszon vagyunk,nagyon hasonlítunk egymásra,jól megértjük egymást és nem tudom,hogy nem szertnék e bele...Az viszont katasztrófélis lenne.

Viszont én nagyon kívánom már és vele tényleg el tudnám képzelni,mivel türelmes és kedves.Mondta,hogy ő nehezen tud elmenni,de ez a mi esetünkben(ő+én)nem érdekelné.

Szóval tanácstalan vagyok...Kívánom őt,meg a szexet,de nem akarok egy strigula lenni,mivel ezzel a barátságunkat is megkockáztatnám... :-(

2010. máj. 28. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:

09.23-as vagyok ismét! Igen, én pont erre hívtam fel a figyelmedet! Hogy biztosan maradtok is barátok, szóval nem fogod elveszíteni. De... az, hogy beleszeretsz a szex után, az szinte 100%, hogy úgy lesz! Azért írtam, hogy ha Ő nem is szeret Beléd egyből, muszáj, hogy ne gyengülj el, és maradj vele akkor is barátként. Ez nekem is nagyon nehéz volt, hogy nem szerelmes párként folytattuk a kapcsolatunkat. :( De rájött,(évek múlva) hogy sokkal értékesebb vagyok egy szexkapcsolatnál. (Ja, mert köztünk több alkalommal volt szex, pedig mindkettőnknek volt párja :S

Szerintem tedd meg, amúgy sem strigulának kellsez neki, ezt hidd el, Téged máshogyan fog kezelni. Semmit az ég világon nem veszthetsz Vele, max tényleg annyi a veszélye, hogy nagyon szerelmes leszel, és Ő nem fogja viszonozni. De persze a Ti esetetek nem biztos, hogy úgy alakul, mint a Miénk. De szerintem a 2 Pasi közt (Tiéd, enyém) nagyon sok a hasonlóság. Tedd meg, mert utána csak bánni fogod!! És ki tudja? Lehet a Srác utána felvillanyozódik, és Nálatok már egyből nagy szerelem lesz! Tedd,amit a szíved diktál! Nem lehet baj, én nagyon szorítok! Ja és szerintem ne támadd le egyből majd azzal, hogy te szerelmes vagy belé. Várd meg, míg Ő mondja ki, de azért Te éreztesd Vele, hogy Neked Ő az igazi. De csak olyan lazán. Ha van kérdésed, még írj. :)

2010. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon köszönöm!

És ha mégis csak egy strigula lennék? Néha azért ez felmerül bennem,mármint igaz,hogy barátok vagyunk,de mi van akkor,ha utána nem barátként,hanem tárgyként kezelne vagy nem tudom...Beszéltünk már erről,szóval ő tudja,hogy én még szűz vagyok és örülök neki,hogy őszintén meg tudtuk ezt beszélni.Nagyon vonzódom hozzá és ezek szerint ő is hozzám...

Viszont bennem van a félsz(persze nem tervezem a dolgot,ha jön,akkor jön),de mi van,ha tényleg csak egyszeri alkalom lennék,mert én még "érintetlen" vagyok és ez az ami izgatja őt...Mi van ha csak emiatt? Vagy ezt csak bebeszélem?

2010. máj. 31. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bebeszéled ezt már. De sajnos ezzel nem csak Te vagy így, hogy mi van ha csak 1 strigula lennék...?? Szerintem a Nők 99%-ában felmerül ez a kérdés egy új szexuális kaland előtt. Ezt sajnos nem tudjuk kiszámítani, persze benne van a pakliban. Még akkor is, ha egy srác 2 hónapig udvarol és csak utána adod be a derekad. Sajnos erre nincs garancia. De mivel Te ismerd a srácot, azért csak meg tudod ítélni, hogy mire "kellenél" neki. De egy biztos: nem fog Veled megalázóan bánni, ami sztem már egy tök jó pont. Szóval.. ha jóban vagytok, szerintem beszéld meg ezt vele. Egy igaz jóbaráttal bármit meg lehet beszélni. Puszika (az előző válaszadó :)
2010. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!