Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy mostanában kevésbé/alig izgulok fel? (lent)

Figyelt kérdés
Nem rég (2x is) megujjazott a barátom de kb azóta szinte fel sem tudok izgulni, legalábbis magamtól biztosan nem. Korábban érzékenyebb voltam. Ez mitől lehet??:$$

2012. jún. 25. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Élvezted?
2012. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen:$
2012. jún. 25. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó eséllyel ez a nyitja a dolognak, hogy most már inkább arra vágysz. Esetleg használd a fantáziád maszturbáció közben és képzeld azt, hogy ő ujjaz, illetve még tovább is megy.
2012. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nacui ***** válasza:
Normális. Engem 2 hete ujjazott meg a párom, és azóta vagy 2szer csináltam önkielégítést, de egyszerűen nem tudok felizgulni és azt se igénylem, hogy elmenjek. Mikor ő megujjazott ugyan nem mentem el, de jobb volt mint mikor magamnak csináltam bármit is. Vele jobb rájöttem, ink megvárom míg ő csinálja, olyankor jó, magamnak már nem.
2012. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megnyugtató,köszi :$ de az "elmentem azt hogy érted?"
2012. aug. 27. 22:32
 6/7 Nacui ***** válasza:
Hogy jobban értsd: nem élveztem el :D orgazmus nem volt, így érted?:D:D
2012. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jah okés, persze :DD
2012. aug. 29. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!