Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti szoktatok neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szoktatok neten beszélgetni 1 csajjal csak azért minden nap, hogy "meglegyen"? Vagy inkább komolyat terveztek vele?

Figyelt kérdés

Én már február óta beszélek egy 32 éves pasival és minden na p rámír, és a lényeg, hogy mindig jól elbeszélgetünk és ami a legfurcsább, hogy szinte soha nem a szexről. De az a baj, hogy messze lakunk egymástól (szomszéd megye) és már majdnem találkoztunk, de ő megismert egy csajt, akivel azóta együtt van.

Nemsokára megyek arra, amerre ő lakik üdülünk haverok szüleinél és mindig kérdezgeti, hogy mikor megyünk.


2012. jún. 20. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van már csaja azóta akkor szerintem már felejtsd el hacsak nem akarsz szerető lenni vagy harmadik potlék. Ebben az esetben mivel csaja van nem hiszem hogy komolyra akarná már
2012. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ettől tartok én is......
2012. jún. 20. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a netes csetből én azért gyököt vonnék és elosztanám kettővel. És még azt is fenntartással kezelném. Már ami az igazságtartalmát illeti.
2012. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

még sosem csalta meg egy bnőjét sem.

DE tudja nagyon jól hogy én egy ilyenbe, hogy vkinek bnője van és úgy a pasival lenni, én sohanem mennék bele!!!

2012. jún. 20. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi furcsa nincs ebben, csak bizonyos korig elsődeges a szex.


Ha bizonyos kor után is csak az elsődleges, akkor ott már gondok vannak.


Egy 32 éves pasi bárhol bármikor talál alkalmat ha akar, és ha nem díszköcsög.

2012. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért, hogy meglegyen azért nem, de másért igen. és a szex elég ritkán kerül elő, akkor is csak nagyon felületesen.
2012. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ha szexet akarna, akkor nem felhozta volna már a témát 4 hónap alatt? Ha tényleg szóba kerül akkor csak felületesen, és mindig témát váltunk :)
2012. jún. 20. 22:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csajnak csak azután hiszek hogyha élőben is bebizonyította hogy érdeklem. amíg neten van a dolog a dolog olyan mintha csak egy ismerős lenne.
2012. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!