Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha holnaptól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ha holnaptól nem gyártanának ruhákat? És engednék hogy mindenki meztelen menjen mindenhova, dolgozzon stb?

Figyelt kérdés

Ki se mozdulnál a házból?

Vagy elfogadnád ?



2012. jún. 17. 14:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
mert szerinted régen gyártottak? mindent az ember állított elő saját magának, kenderből állatbőrből állatszőrből..
2012. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Hát kitudja, lehet, hogy még a jövőben lesz ilyen .
2012. jún. 17. 15:02
 13/27 anonim ***** válasza:

Ha a kerdes arra iranyul, hogy zavarna-e, ha meztelenul latnanak masok, akkor a valaszom igen: lankadtan nagyon picike az a bizonyos testreszem, szegyenlos vagyok miatta.


Szoval valoszinuleg osszeeszkabalnek magamnak valami ruhafelet takarobol, vaszonbol, vagy barmibol, ami alkalmas lenne ra. Mar csak azert is, mert telen nagyon hideg van, ugyhogy ez szukseges is lenne....

2012. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
ha állandóan meztelen nőket látnának a férfiak,akkor egy idő után csökkenne a nemi erőszakok gyakorisága és nem ágaskodnának egész nap a hímvesszők,pont azért mert mindig megkapnák a vizuális ingert,ellenben ma mindenki teste el van rejtve ami szerintem elnyomja a pasik étvágyát,majd ez ha már hosszú ideje gyűlik a pasikban kirobbannak mint a vulkán,legalábbis néhány egyednél nincs sok önkontrol...
2012. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Megkérdezném itt gyk-n, hogy téged zavarna-e, ha szőrös a seggem... -.-"
2012. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Én speciel első télen halálra fagynék XD
2012. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Egy újabb ok lenne, hogy ne mozduljak ki otthonról.
2012. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Hex999 válasza:
Ha a strandra elmegyek, holott a fürdőruha sem takar sokat, akkor az utcára is ki mernék lépni. Egyébként nem modell alkat vagyok. A munkahelyen viszont ciki, mert ápoló vagyok.
2012. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
én magamra kapnék egy hordót kantárral... az tök faja lenne
2012. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nagyon élvezném, imádok meztelenül lenni. Akkor nyugodtan mehetnék akárhová meztelenül. De sajnos ez csak álom
2012. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!