Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha holnaptól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ha holnaptól nem gyártanának ruhákat? És engednék hogy mindenki meztelen menjen mindenhova, dolgozzon stb?

Figyelt kérdés

Ki se mozdulnál a házból?

Vagy elfogadnád ?



2012. jún. 17. 14:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Egész nap csak d.gnék! :)

Vagy pont nem a sok zsiritől...:P

2012. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenki meztelenül van akkor nyilván el kell fogadni :D

Amúgy cinkes lenne mert ha valakinek kicsi a melle vagy a farka... és ugyebár az szégyenli, nem szivesen menne ki az utcára.

Meg akkor is rossz lenne amikor egy csajjal vagy aki tetszik, és merevedésed van... az mennyire gázos lenne xD

2012. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Csinálnék magamnak nemezbikinit. :)

(Elfogadni elfogadnám, de nem járnék meztelenül.)

2012. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Attól még a régi ruháim ott vannak, hogy nem gyártanak. :) Am. varnék magamnak.

Meg ha jól érzi magát úgy az ember,nem szégyenlős, akkor menjen,engem nem zavarna. :)

2012. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Szerintem a kérdező úgy érti, hogy mi lenne ha soha többé nem lennének ruhák, és mindenki meztelenül lenne.

2012. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Az előző ruháid igaz hogy ott vannak, de az egyszer úgyis tönkremegy mert folyton azokat kell használnod , nem vehetsz másikat. Meg ha még nősz akkor úgyis kinövöd :)
2012. jún. 17. 14:53
 7/27 anonim ***** válasza:

Én már nem növöm ki a ruháimat.

Biztos hogy a régieket használnám, ha kell új akkor varratnék magamnak.

2012. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
de ha nincsenek ruhák akkor nem gyártanának se cérnákat, fonalakat, varógépeket sem....
2012. jún. 17. 14:57
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem kicsi a mellem de nem szégyenlem, ettől még kimozdulnék :D

viszont vlsz késsel mászkálnék hogy távoltartsam azokat az aberráltakat akik nem bírnak magukkal...

mert sajnos tuti lennének ilyenek, ha ebben a "ruhás" korszakban is megerőszakolnak egy csomó nőt

akkor sztem elszabadulna a pokol

2012. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nekem kicsi a kukacom, de én sem szégyenlem, kimozdulnék és nézném a tekinteteket kinek tetszik, kinek nem...

:D

2012. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!