Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Ti is tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? Ti is tapasztaltok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogyha egy olyan sráccal beszélek akitől semmit nem szeretnék, mert mondjuk barátnője van, vagy nekem nem az esetem akkor szinte mindig kezdeményez a srác. Viszont, ha egy olyannal beszélek akitől szeretnék valamit akkor az a srác általában a "barát-zónába tesz". Most is van 3 srác (pontosabban 2 és fél, mert az egyikről még nem tudtam igazán vélemény alkotni) legyenek A, B és C. Ebből az A srác az már 2-3 hét ismeretség után szerelmet vallott, B-nek van barátnője, mégis félreérthetetlen utalásokat tesz felém C, pedig pár nap után felajánlotta, hogy aludjak nála amikor 3 napra a városába megyek.

Remélem értitek, hogy ezekkel a példákkal mire gondolok. Mitől van ez? Ti is tapasztaltok ilyeneket? Mit lehet ez ellen tenni?


2012. jún. 2. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez, csak nőkkel. Mit teszek ez ellen? Nem barátkozom. Kissé radikális, de tuti ötlet. :D
2012. jún. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz megtalálni a saját idili képünkben elképzelt párt......Nálam is hasonló dolgok vannak amúgy akikkel úgy tényleg nagyon sok mindent eltuttam volna képzelni azokkal általában megáll az ismerkedés 1 szinten bár átraktak a barát zónából ,de valahogy a sors soha nem hozta össze ,h végre megállapodhassak 1 jó időre:( Pl:Elhagyták az országot
2012. jún. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

:D látom nem érted a dolgot elmagyarázom hogy megértsd.

C csak meg akar hegeszteni, B jelenlegi párkapcsolata unalmassá vált számára és keresi az új kalandokat ergo meg akar hegeszteni, A egy valódi p*cs --- > igazi gyökér akinek rég nem volt nője és hiánya van, egy normális férfi nem úgy próbál valakit megszerezni hogy szerelmet vall neki.

Tehát Aˇ2 + Bˇ2 + Cˇ2 = ebből max egy jó kis gangbang alakulhat némi nemű bukkakevel.

A tanácsom egyszerű felejtsd el a 3 csávót és keress egy normálisat.

2012. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert aki nem tetszik,az akaratlanul is érzi, hogy elérhetetlen vagy és közdeni akar érted,hátha mégis megkaphat :) És vicaversa...Te is valószínűleg másként viszonyulsz ahhoz(elég egy-egy elejtett szó,vagy írásjel...)aki tetszik...
2012. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!