Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy nem kérte el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy nem kérte el a számomat, amikor láthatóan tetszettem neki? Egyszerűen csak nem volt kíváncsi rám?

Figyelt kérdés
Csaknem egy éve történt, de néha amikor eszembe jut, órákig töröm rajta a fejemet. Történt, hogy elmentem tesómmal és a párjával egy koncertre, igazi táncolós, űberjó hangulatú koncertre. A koncert után egy DJ keverte a zenéket, ugyanolyan stílusban, mint amilyen a koncert volt, hát maradtunk táncolni, meg amúgy is hihetetlenül jól éreztük magunkat, hülyültünk össze-vissza. Egy idő után tesóm a párjával táncolt, de azért nem zavartattam magam, táncolta tovább. Aztán megláttam egyszer csak egy srácot, aki engem nézett. Épp valamin nevettünk tesómmal, a pasi gondolom bátorításnak vette, odajött hozzám és csomó ideig táncoltunk. Amúgy ránézésre nem volt benne semmi különös, alig volt magasabb nálam, nem is volt az a 10/10-es pasi, de volt benne valami nagyon vonzó. Aztán azt mondta, gyönyörű vagyok, amikor táncolok, és biztos van bennem valami latin vér, mert nagyon jól csinálom (ami ki van csukva a fehér bőrömmel, a szeplőimmel és a világos hajammal). Utána meghívott egy sörre, leültünk beszélgetni, mosolygott a kék körmömön, mesélt magáról, meg engem is kérdezgetett, de aztán eleredt az eső, meg bitang nagy vihar lett. Bementünk egy fedett rész alá, ahol még csocsóztunk egy darabig vele és a tesómékkal, én voltam ővele és nyertünk is. Viccelődtünk, nevettünk, ilyenek... Aztán tesómék úgy döntöttek, haza kéne menni. (Nem abban a városban élek, tesóméknál laktam arra a néhány napra és elég bonyolult volt a hazajutás.) Megkérdezte, nem maradok-e, aztán amikor elmagyaráztam neki a fenti helyzetet, valami olyat mondott, hogy vigyázzak magamra és adott egy puszit. Elmentünk, már csak a villamoson kérdezte meg tesóm, h elkérte-e a számomat... És eszembe jutott, hogy nem. Én is csak a nevét tudtam, meg azt a néhány infót, amit mondott magáról. Nemrég eszembe jutott megint az eset és nem hagy nyugodni. Hátha van itt valaki okos és meg tudja mondani, hogyhogy nem érdekelte a folytatás? Hiszen láthatóan tetszettem neki... Annyira azért mégse érdekeltem? Vagy nem is akart tőlem semmit, max ha úgy jön ki, akkor egy éjszaka és kész? Nem értem...

2012. máj. 28. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez egy éve történt, akkor kár rajta már agyalni.

Viszont a jövőre nézve talán jó tanács lehet, hogy fogsz egy tollat meg egy papírt/zsebkendőt, teljesen mindegy, és felírod a számod, és a zsebébecsúsztatod. Ennyi a nagy titok, ha tényleg érdekled felhív, ha nem, akkor sincs semmi, viszont legalább nem agyalsz rajta még egy évig(?).


24/N

2012. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem amikor megtudta, hogy egy másik városban laksz (nem tudom, milyen messze van), úgy gondolta, hogy nem akar távkapcsolatot vagy ilyesmi...
2012. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy volt barátnője. A keretek között jól érezte magát, de a továbblépést már soknak tartotta volna. Ennyit én is megengednék magamnak, ha van barátnőm. Erősíti a férfi önérzetem, aztán megyek vissza a kedvesehez, és nem is csináltam semmi rosszat.
2012. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyes - jó ötlet, megfontolom mindenképp. :) Félre ne érts, nem agyaltam rajta azóta eddig, csak néha eszembejutott. :)


ma 13:49 - Fú, ez igaz. Igen, elég messze lakunk egymástól, lehet, h ez tartotta vissza.


Utolsó - neked is igazad lehet, meg hát elég rendes srácnak tűnt, ezeknek a rendes, jófej srácoknak meg ugye van barátnőjük... sajnos. Na nem baj, majd csak akad olyan is, aki nem "foglalt". :)


Azért kíváncsi lennék, melyik ok a nyerő. :D

2012. máj. 28. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
én voltam az :)
2012. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Palika nem lehettél te az, mert nem Palikával volt dolgom. :P
2012. máj. 28. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:
ha rólam agyalna ha csak egyetlen egy lány is órákig, máris fülig érne a szám, mégha nem is lenne belőle semmi
2012. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

milyen jogon tartod magadat esélyesnek a 10/10-es fiuknál, szálljál már le a magas lóról léccike:D


az a vicc, hogy te ilyen fickókba vagy szerelmes, akik annyira se tudják mit akarnak, hogy fogja és otthagy anélkül, hogy megdugna aznap vagyelökészitené a terepet, hogy késöbb megdugjon, és ennekokán elkérné a számodat. Mondjuk gondolom ilyen aranyos kedves fiukának nem nyomtad volna oda az orrába a számodat, mert vártad, hogy majd elkéri.

2012. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Démon: aranyos vagy :)


Utolsó: említettem akár csak egyetlen szóval is, h esélyesnek tartom magam 10/10-es fiúknál? akkor meg?

2012. jún. 9. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!