Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is jutott már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is jutott már hasonló döntésre?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy nem fogok többé a lányokkal megismerkedni, mert úgyis felesleges, csak válogatnak, de maguk sem tudják mit akarnak. Többnyire én teszek azért is, hogy beszélgessünk ők nem. Minek erőltetni az ilyet?


Úgy tűnik a mai lányok nagyon elkényelmesedtek minden az ölükbe hullik a sok fiú lájkolgatja a képeiket, nekik meg csak válogatni kell a 128 lájkoló fiú közül.


Ezek után mégis miért küzdjek én átlagos fiúként egy nekem tetsző lányért is?


Ha ő úgysem akar kapcsolatot csak hülyíti a fiúkat és miután kiélvezte az életet királynőnek érzi magát.


Nem is értem hogy tud az sok ostoba fiú behódolni a lányoknak. A nagy semmiért, nem is kaptak még semmit a lányoktól, de már lájkolják a képeiket meg agyondícsérgetik a szépségüket.


Én ilyet nem szoktam csinálni és nem is fogok. Felőlem lehet akármilyen szép, ha jellemre egy beképzelt, egoista, öntetl rib@nc.


Azért is hagyom abba ezt a párekeresősdit, mert eddig csak ilyen értéktelen lányokra bukkanta, aki igazán ért is volna valamit az már foglalt volt.


MÁsrészt annyi időt szántam feleslegesen a párkeresésre, ami idő alatt már sok pénzt kereshettem volna.



2012. máj. 23. 21:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%

Fő a kauzalitás!...


A mai társadalom jellemzően értékvesztett. Háttérbe szorult, az az erkölcs, és a becsület, mert "kifizetődőbb" csak az önfenntartásra koncentrálni. Sokkal nagyobb teret adunk a saját igényeinknek, mint régen - akár más emberek, és a jó modor rovására is. Arról szól a TV, a rádió és a reklámok, hogy hogyan tehetjük/tegyük kényelmesebbé, szebbé, elfogadhatóvá és élhetőbbé a mindennapjainkat. Erre azért van szükség, mert, mint minden mérlegnek, ennek is két oldala van. Ha én ennyi mindent megtehetek - és meg is teszek - azért, hogy *happy* legyek, akkor jobban viselem azokat a dolgokat is amitől *morci* leszek. Jobban teljesítek a munkahelyen, kidolgoztathatják a belemet, stb, stb... jobban bírom a stresszt, jobb rabszolgává válok... Szükségünk van a "boldogságra" való igényünk kielégítésére. Mindemellett igyekszünk redukálni a minket érő kellemetlenségek számát. Nos, mindkét oldalon több lehetőség is adott...


Mivel egy párkapcsolatot fent kell tartani, és "kötelezettségekkel jár", ezért ez mondhatni sok energiát igényel - és minden, ami plusz energiát igényel az a kellemetlenség kategóriába tartozik. Egyik módja annak, hogy kiküszöbölje ezt az egyén - akár a partner kárára -, hogy csak kalandot vállal, ahol nincs a későbbiekben kötelezettség. Így az igény kielégül, a "plusz" megvan - jobb esetben a partnernek is -, ha meg a másik fél ki lett használva, akkor sem én viselem a mínuszt, hanem a szenvedő alany.


Ma már különösebben nincs sem időnk, sem kedvünk foglalkozni ezekkel a dolgokkal... Beérett a (média) gyümölcs(e), az egyén számára a saját boldogulás az elsődleges, minden más, csak másodlagos. Így nem csoda, hogy önző, és romlott a társadalom jelentős része, arról nem is beszélve, hogy ebből még divatot is csináltak...


No persze lehet ezen siránkozni, de teljesen felesleges. Most ezek a játékszabályok, most így kell megpróbálni embernek maradni!


Ahogy itt is, úgy hidd el az életben is vannak kivételek, ne vedd el magadtól a lehetőséget :)

2012. máj. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
68%
szóval üdv a fogyasztói társadalomban, aztán ha te máshogy gondolod, akkor meg azt mondják, hogy átlagos és unalmas vagy - ahogy látom már meg is tették a kedves hozzászólók ::DDDD
2012. máj. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
előző,hányingerem lett ahogy erre gondoltam :/ jó látásod van tényleg ezek körül forog minden
2012. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
68%ok beszélgessünk!!! :D tetszik a szellemiséged ..és a kauzalitásért kaptál zöld kezecskét is !!! .)
2012. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!