Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is jutott már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is jutott már hasonló döntésre?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy nem fogok többé a lányokkal megismerkedni, mert úgyis felesleges, csak válogatnak, de maguk sem tudják mit akarnak. Többnyire én teszek azért is, hogy beszélgessünk ők nem. Minek erőltetni az ilyet?


Úgy tűnik a mai lányok nagyon elkényelmesedtek minden az ölükbe hullik a sok fiú lájkolgatja a képeiket, nekik meg csak válogatni kell a 128 lájkoló fiú közül.


Ezek után mégis miért küzdjek én átlagos fiúként egy nekem tetsző lányért is?


Ha ő úgysem akar kapcsolatot csak hülyíti a fiúkat és miután kiélvezte az életet királynőnek érzi magát.


Nem is értem hogy tud az sok ostoba fiú behódolni a lányoknak. A nagy semmiért, nem is kaptak még semmit a lányoktól, de már lájkolják a képeiket meg agyondícsérgetik a szépségüket.


Én ilyet nem szoktam csinálni és nem is fogok. Felőlem lehet akármilyen szép, ha jellemre egy beképzelt, egoista, öntetl rib@nc.


Azért is hagyom abba ezt a párekeresősdit, mert eddig csak ilyen értéktelen lányokra bukkanta, aki igazán ért is volna valamit az már foglalt volt.


MÁsrészt annyi időt szántam feleslegesen a párkeresésre, ami idő alatt már sok pénzt kereshettem volna.



2012. máj. 23. 21:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
"nekik meg csak válogatni kell a 128 lájkoló fiú közül" - öcsém, lájkold TE is! Problem solved. :Đ
2012. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kedves kérdező, hogy már fel is adtad?:)
2012. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

ma 21:57


Nem érted. Ha lájkolom azzal behódol neki, a szánalma beképzeltjének, aki már így is annyira agyon van dícsérgetve és épp emiatt egy utálatos, beképzelt, kényes ribi lett.

Sajnos tömegesen ilyenné válnak a mai média és a sok ostoba fiú hatására akik behódolnak ezeknek a lányoknak.

Így ezek után nem látom értelmét próbálkozni a lányoknál, mert hatalmasra nőttek az igényeik és úgyis dobna egy jobb pasiért.


Mire megszerzi az ember, addigra már össze is jön mással vagy megcsal.


A mai lányok romlottak. Én már azt is kimerem lassan jelenteni, hogy kihaltak a szép és egyben jellemre is értékes lányok. Akkor meg inkább maradok egyedül.

2012. máj. 23. 22:02
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Az emberiség nevében KÖSZÖNJÜK!
2012. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Más is jutott e erre a döntésre öcsém ha az elmult 2 napban nem válaszoltam 10 ilyenre akkor egyre sem és te is pont mint ök hülyeségeket beszélsz mert rosszaknál probálkoztál vagy rosszul probálkoztál..Adj idöt magadnak ha most ugy érzed erre van szükséged hogy ne csajozz akkor most legyél egymagad aztán majd késöbbiekben találsz valakit
2012. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ma 22:00


22 vagyok.

2012. máj. 23. 22:03
 7/24 A kérdező kommentje:

ma 22:03


Azt hiszem belefáradtam. Lassan egy éve folyamatosan ismerkedem lányokkal neten vagy élőben, de egyikben sem találtam meg azt, amit keresek vagy, ha igen, akkor foglalt volt az illető.


Igazuk lehet, akik azt mondják a jó áru már elkelt, az a lány, aki pedig a szépsége ellenére is szingli az vagy jellemre defektes vagy egy válogatós, beképzelt, egoista,hisztis, kényes nőszemély.

2012. máj. 23. 22:05
 8/24 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy te átlagos vagy. Átlagos lányt keress. Ennyi.
2012. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
figyelj,nem tehetsz mást,megkell változnod sajnos,neked is ilyennek kell lenned :/ és lehet esélyed,most ezzel a önsajnálattal semmire nem fogsz menni
2012. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én ezt nem önsajnáltatásból írtam ki! Egyáltanám nem bánom, hogy ilyen buta, beképzelt lányokkal nem kerültünk közelebb egymáshoz. Annál inkább sajnálom, hogy a szebbek közt a jellemre kedvelhetőek már foglaltak.
2012. máj. 23. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!