Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is jutott már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is jutott már hasonló döntésre?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy nem fogok többé a lányokkal megismerkedni, mert úgyis felesleges, csak válogatnak, de maguk sem tudják mit akarnak. Többnyire én teszek azért is, hogy beszélgessünk ők nem. Minek erőltetni az ilyet?


Úgy tűnik a mai lányok nagyon elkényelmesedtek minden az ölükbe hullik a sok fiú lájkolgatja a képeiket, nekik meg csak válogatni kell a 128 lájkoló fiú közül.


Ezek után mégis miért küzdjek én átlagos fiúként egy nekem tetsző lányért is?


Ha ő úgysem akar kapcsolatot csak hülyíti a fiúkat és miután kiélvezte az életet királynőnek érzi magát.


Nem is értem hogy tud az sok ostoba fiú behódolni a lányoknak. A nagy semmiért, nem is kaptak még semmit a lányoktól, de már lájkolják a képeiket meg agyondícsérgetik a szépségüket.


Én ilyet nem szoktam csinálni és nem is fogok. Felőlem lehet akármilyen szép, ha jellemre egy beképzelt, egoista, öntetl rib@nc.


Azért is hagyom abba ezt a párekeresősdit, mert eddig csak ilyen értéktelen lányokra bukkanta, aki igazán ért is volna valamit az már foglalt volt.


MÁsrészt annyi időt szántam feleslegesen a párkeresésre, ami idő alatt már sok pénzt kereshettem volna.



2012. máj. 23. 21:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

22:00 vagyok.


Én szeretném megvédeni a nők becsületét. Nem vagyok beképzelt, ezt tényleg csak azért írom most, mert a kérdező kifejezetten kitért erre a kényes témára, miszerint nem létezik már olyan nő aki külsőre is és belsőleg is szép. De igen van, én vagyok az élő példa. Más is mondta, én is tudom, mégse vagyok elszállva. Engem is bántott már meg férfi, sírtam nem egy nem kettő éjszakát...és most mégis itt vagyok, próbálom megtalálni a párom.


Nem minden fekete vagy fehér ezt kéne észrevennetek. Ha egymás után 10x kikosaraztak annak nyilván oka volt! Akár benned, akár bennük volt a hiba...

Lehet rossz helyen nézelődsz tényleg, nem a kedves, aranyos kisugárzású lányoknál próbálkozol, hanem a plázak*rva és shoppingolós társainál..


21L

2012. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"aki pedig a szépsége ellenére is szingli az vagy jellemre defektes vagy egy válogatós, beképzelt, egoista,hisztis, kényes nőszemély."


Ez pedig újfent felháborító. Egyáltalán nem vagyok se defektes, se válogatós, se beképzelt stb.. pusztán most lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak...


De akkor mostmár én is visszavágok: próbáltam nyitni, ismerkedni, és az egyetlen férfi aki érdekelt volna kiderült, hogy csak megd*gni akart...na szerinted mekkora világ dőlt össze bennem?:) Az egyetlen fűszál amibe kapaszkodtam a kapcsolatom vége óta... Ti sem vagytok egyszerűek azért ezt lássuk be:) Ja és mellesleg nem öltözködöm úgy mint egy útszéli, van stílusom, kifinomultan és elegánsan öltözöm. Akkor miért is?


21L

2012. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

ma 22:30


Nekem már mindegy mit csinálsz, éld az életed, de nélkülem! :)


Nem kell senki sem nekem, egyedül szeretnék élni, békében és boldogságban, ha rámjön a szexéhség elnézek egy prostihoz, de olyannal nem fogok szexelni, akihez nem vonzódom szexuálisan.


Vannak lányok, hadd legyenek, engem nem szeretnek a külsőm miatt úgysem, pedig nem egy lány szerint helyes vagyok, de mégsem tudnak belémszeretni vagy járni velem, belefáradtam, maradok inkább egyedül, nem kell több kudarc, visszautasítás eleget kaptam már eddig is az élettől fiatal korom ellenére.

2012. máj. 23. 22:41
 14/24 anonim ***** válasza:

"válogatnak, de maguk sem tudják mit akarnak"

valóban nem tudom, hogy mit akarok, de szerintem ez nem is baj. majd abban az adott pillanatban tudni fogom. felsorolhatnék tucat dolgot, hogy mit szeretek egy pasiban, akkor is az a döntő, amit érzek akkor, mikor vele vagyok. (persze van 1-2 dolog, amiből nem engedek). válogatok. ha jól tudom, azt szabad. mindenkinek joga van hozzá, én pedig nem fogom becsapni magam és tönkretenni az életemet, mert szánalomból összejövök valakivel. inkább maradok egyedül, amíg nem találom meg azt, akivel érdemes komoly kapcsolatban lenni.


"minden az ölükbe hullik"

ne haragudj, de ez nem igaz. egyrészt nekem nem lájkolgatja tucat pasi a képeimet, mert nem vagyok az a nagy facebookos fajta. nem hullik minden az ölembe. nem tudom, el fogod-e hinni, de szépnek tartom magam. szerintem az vagyok. okosnak is mondanak és általában szakadnak a poénjaimon, még a srácok is. ennek ellenére nem tolonganak a jelentkezők. persze ez azért is van, mert nem hagyom, hogy "elkábítsanak", az üres szavak nálam nem futnak.


"hülyíti a fiúkat"

na ez az, amit soha nem tettem. volt, hogy tényleg úgy koppintottam le valakit, hogy nem azt mondtam a szemébe "nem tetszel", hanem hogy "más valaki tetszik". ami igaz volt, csak közben tudtam, ő így se, úgy se tetszene. ilyet tényleg csináltam. de hülyíteni fiúkat... na nem, ez nem az én stílusom.


"Felőlem lehet akármilyen szép, ha jellemre egy beképzelt, egoista, öntetl rib@nc. "

Ez nagyon helyes, hogy fontos számodra, hogy milyen a lány jelleme. De nem kell mindenkit ler.bancozni, csak mert szép, vagy csak mert sok fiú van oda érte. Kicsit gondolkozz már el, mielőtt ilyen ostobaságokat írsz.


pénzkeresés: nagyon helyes ez is. nem tudom, hány éves vagy, biztos 18-20 körüli. én már 16 éves koromban is dolgoztam, igaz csak diákmunkaként, de így nem kellett szüleimhez rohangálnom, ha akartam valamit venni (az a másik, h ők se tudtak volna adni). így 20 évesen pedig teljes munkaidőben dolgozom, h jövőre az egyetemre se kelljen lenyúlni a szüleimet. ezzel csak azt akarom mondani, hogy szerintem minden fiatalnak munkát kéne vállalnia, hogy becsüljék meg a pénzt és ne várjanak el olyan dolgokat, ami mondjuk másnak nem olyan evidens.


Tök normálisan leírtam a véleményemet. Teljesen őszinte voltam veled. Remélem, hasznosítani tudod a dolgokat, amiket írtam, és legközelebb talán nem gondolsz igaznak ilyen hatalmas nagy általánosságokat. Én csak egy példa vagyok a sok közül. De nem hiszem, h én lennék az a csodálatos kivétel. Rengeteg ilyen lány van még. Ha meg akarod, akkor meg is találod őket.

2012. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

ma 22:46


Az a baj, hogy te is, mint a 21 éves lány válaszoló magatokra vettétek a leírtakat, pedig nem rátok céloztam, hanem azokra, akiket úgysem érdekel, hiszen eddig sem zavarta őket hány embert bántottak már meg vagy aláztak meg stb.


Azok a lányok olyanok is maradnak örökre. Nem is érdekelnek, örülök, hogy hamar megtudom, hogy milyen utálatosak és érzéketlenek az ilyen lányok.


Ettől függetlenül mégis a többség ebbe a siralmas csoportba tartozik, így nem éri meg küzdeni tovább.


A normálisak meg többnyire foglaltak, szóval nagyon kevés esélyem van, hogy olyan lányt találjak, aki külsőre is néz ki valahogy, jellemre is megfelelő és még én is viszont az vagyok neki.


Így aztán láthatjátok, hogy szinte nagyobb esélyem lenne pl. a luxor főnyereményét megnyernem.


Na ezért nincs értelme párkeresősdösni tovább.


Élem az életem lesz, ami lesz. Ha nem lesz sosem barátnőm, párom, akkor nem lesz. Így jártam. Már nem is érdekel. Annyi éve vagyok egyedül, talán csak a kíváncsiság hajt milyen lehet egy párkapcsolatban élni, szeretni, szerelmesnek lenni valakibe, aki viszont szeret.


Úgy tűnik nekem csak az álmodozás jutott.

2012. máj. 23. 22:56
 16/24 anonim ***** válasza:

"...az a lány, aki pedig a szépsége ellenére is szingli az vagy jellemre defektes vagy egy válogatós, beképzelt, egoista,hisztis, kényes nőszemély."


Tudod, én kifejezetten örülök annak, hogy a barátnőm válogatós. Más szóval igényes. Azt is értékelem, hogy ki mert lépni a kapcsolatiból, amikor látta, hogy az nem az igazi.

2012. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

na f@sza...én 14 évesen vagyok úgyanígy, csak én nem kezdtem el, úgyhogy nem is adom fel :D

inkább volt egy két csaj aki tetszett, ezt többnyire tudták is, csak elintézték hogy hozzá se merjek szólni, olyan sebet ejtsen, és nem felpofozásra gondolok. :')

2012. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Amúgy a 128 lájkolósról ez jut eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=d7l5Mw6GxLs
2012. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, csinálj amit akarsz, én nem foglak itt győzködni:) Te már eldöntötted, úgyhogy nem is értem minek írogatod ki ide a kérdésed, mikor egyértelmű, hogy csak panaszkodni jöttél.


21L

2012. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ki kellett írnom, hadd lássák azok a lányok, akik annyira nagyra vannak a szépségükkel, hogy nem az a legfontosabb és, hogy engem nem fognak sosem elcsábítani pusztán a vonzó alakjukkal. De az se reménykedjen, aki azt hiszi, hogy akárkivel összetudnék feküdni, nem erről van szó, fontos a külső is, de a belső is.
2012. máj. 23. 23:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!