Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ilyen egy igazi nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ilyen egy igazi nő?

Figyelt kérdés

Most magamat fogom leírni.


külső:

- hosszú, világosszőke haj, zöldeskék szemek, vastag száj

- mindig az alkalomhoz illő ruhákat veszek fel. néha lazább, máskor nőies, elegáns öltözet.

- mindig van rajtam ékszer, leginkább arany-ezüst

- mindig sminkelem magam, vagy csak szempillaspirál, vagy kihúzom feketével a szemem


belső:

- határozott vagyok, tudom, mit akarok

- kedves vagyok, de nem nyalizok

- kiállok az igazamért, de tudok bocsánatot kérni

- nem bántok meg csak úgy valakit

- mosolygós vagyok, van humorom

- nem vagyok öntelt, egoista, bunkó

- tisztában vagyok, hogy nem vagyok csúnya, de elfogadom, hogy nem tetszhetek mindenkinek

- elég erős a kisugárzásom, ezt vagy szeretik, vagy nem


19/L



2012. máj. 21. 22:01
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
igazatok van, főleg neked, 15-ös. minden igaz rám, amit te írtál. és nem baj, ha véleményt írtok, csak a leribizést nem szeretem. nem a sarkon állok...
2012. máj. 22. 18:16
 22/29 anonim ***** válasza:
65%

zsír, bejött a jellemzés :D


na de a lényeg kérdező, amit már leírtam: h nem a tulajdonságaid miatt fognak úgy tekinteni rád, mint egy igazi nőre (bár abban igazad van, h mondjuk egy hisztis p.csát soha nem fognak nőnek nevezni), hanem mert úgy viselkedsz a férfiak jelenlétében, h kiérdemled ezt a jelzőt. hiába mondod, hogy te például "nem vagyok öntelt, egoista, bunkó", ha a viselkedésedben más nyilvánul meg.


nézd, nekem sincs még nagyon rálátásom, hogy milyen az igazi nő, mert túl fiatal vagyok még ahhoz, de a fiúbarátaim véleményéből leszűrtem pár dolgot.például hogy egy igazi nő tudatában van annak, hogy nő, tisztában van a képességeivel, de nem mondja, h "ez és az vagyok", hanem te magad látod a megnyilvánulásaiban, ismeri a hibáit is és próbálja mérsékelni azokat, erős, független és soha nem él azzal vissza, hogy ő a gyengébbik nemhez tartozik. külsőben meg annyiban nyilvánul meg, hogy ő egy igazi nő, hogy nőies, letisztult és ad az ápoltságra. és persze a kisugárzás is nagyon fontos. ha egy nő nem hiszi el magáról, h jó nő, akkor lehet akármilyen szép/okos/nőies. nekem ilyenek az elképzeléseim, szerintem lehet benne valami.

2012. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyan nő vagyok, de számomra az igazi nő Audrey Hepburn. Egyszerre elegáns, és nagyon nagy belső ereje van és tartása, emellett okos, művelt, de nem nagyképű.


22/L

2012. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
33%

Az,hogy ilyen csajt keresek,ritka az ilyen.

Miért is egoista,mert tényeket közöl?

Nem tetszik katt más kérdés ennyi emberek :O

Jónak tűntél a leírás alapján kérdező,de teljes képet csak képpel és kommunikációval tudok adni :D

2012. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Így van Audrey Hepburn egy igazi nő volt!


A külsőt igazából majdnem felesleges volt ily' részletességgel leírni, mivel ha meg vannak az elsődleges nemi jegyeid, onnantól kezdve te igazi nő vagyok, az, hogy kinek mennyire felelsz meg az ízlésének, az más kérdés. Vagy szerinted egy igazi nő mindenféleképpen szőke például?


Egyébként egy igazi nőben van alázat, benned nincs, még magad felé sem, mert nincs önkritikád (rossz tulajdonságok hol maradnak?)

A kisugárzásról még annyit, hogy pont te vagy az, akinek fogalma sem lehet róla, milyen kisugárzásod van :)


kézcsók

2012. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
47%

elméletileg jó nő vagy, gyakorlatilag meg látni kell, hogy nézel ki és kell idő megismerni a személyiségedet. egy leírás alapján nem igen lehet meghatározni, hogy milyen ember vagy. a külső is jóval összetettebb ennél, és lehet vannak olyan tulajdonságaid amik másnak egyből feltűnnek de neked nem.


sokan panaszkodnak a rossz tulajdonságok hiányára. így tényleg elég beképzelt a szöveg összhatása. mindegy, most nem ez a lényeg, annyit jegyzek meg, hogy sokat hangoztatják, hogy jó ha az embernek van önkritikája. nos, ez pont nem jó. aki nagy figyelmet fordít a rossz tulajdonságaira, az kritikusabban tekint magára és sokkal kevesebb önbizalma lesz, ha ismeri a hibáit. akik nem ismerik a hibáikat, azok bár sokszor belebuknak ebbe, de legalább bíznak magukban, még ha nem kéne akkor is. mondjuk ez férfiaknál számít, mert nekik magabiztosnak kell lenni, nőknél nem lényeges szerintem

2012. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
SENKI SE TÖKÉLETES és csak egy embernek lehetsz igaz és nem az egész világnak!!!!!
2012. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te inkább egy igazi Nö szeretnél lenni, de mégsem éred magad annak. Ez a listaszerü felsorolás elég érdekes.

Ezt nem lehet így bekategorizálni, mert a barna rövid hajú, lezser divatú picit husi Nö is lehet igazi Nö, késöbbiekben egy jó anya és ez nem elhanyagolandó.


Ezzel az egésszel túlzottan határozottnak tünsz, önteltnek, gondolom szigorúan tartod magad a listához és semmi lazaság...


Szerintem eleged van a világból, a Férfiakból:)

2012. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
idézem:nem vagyok öntelt, egoista, bunkó ,biztos ?Nekem nagyon annak festesz utálom az ilyen lányokat mellesleg is 19 évesen még ráérsz, inkább tanulj.
2012. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!