Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ilyen egy igazi nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ilyen egy igazi nő?

Figyelt kérdés

Most magamat fogom leírni.


külső:

- hosszú, világosszőke haj, zöldeskék szemek, vastag száj

- mindig az alkalomhoz illő ruhákat veszek fel. néha lazább, máskor nőies, elegáns öltözet.

- mindig van rajtam ékszer, leginkább arany-ezüst

- mindig sminkelem magam, vagy csak szempillaspirál, vagy kihúzom feketével a szemem


belső:

- határozott vagyok, tudom, mit akarok

- kedves vagyok, de nem nyalizok

- kiállok az igazamért, de tudok bocsánatot kérni

- nem bántok meg csak úgy valakit

- mosolygós vagyok, van humorom

- nem vagyok öntelt, egoista, bunkó

- tisztában vagyok, hogy nem vagyok csúnya, de elfogadom, hogy nem tetszhetek mindenkinek

- elég erős a kisugárzásom, ezt vagy szeretik, vagy nem


19/L



2012. máj. 21. 22:01
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

most csak azokat a pozitív tulajdonságokat hoztam fel magamból, amik érdekelnek, hogy egy igazi nőre illenek-e. A negatívumokat nem azért nem, mert nincs, vagy mert beképzelt vagyok, hanem mert érdekelt, hogy milyen pozitív tulajdonságaim nincsenek, amik egy igazi nőnek vannak, mit kell, hogy fejlesszek még.


egyébként megfelelési kényszerem van, és kórosan bizalmatlan vagyok.

2012. máj. 21. 22:13
 12/29 anonim ***** válasza:
93%
Egy nő, nem attól, igazi nő, hogy világosszőke a haja, és kék a szem, meg drága ékszereket hord. Ha így véled, akkor sajnos belül nincsen semmmi. Sem ész, sem érzelmek, és csak akkor hiszed magad nőnek, ha minden férfiszem rád tapad. Egy igazi nő smink nélkül is nőnek érzi magát, magabiztosan lép ki nélküle az utcára. Az az igazi nő, aki összhangban van önmagával. Kirakatbaba vagy, nem igazi nő. nehéz a mai világban önmagát adnia az embernek, de a nélkül nem leszel igazi. Ráadásul az igazi nő nem ilyen beképzelt.
2012. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
én nem vagyok beképzelt. szerintem valaki tudja magáról, hogy szép vagy sem, aztán hogy ezt hogyan használja ki... én nem azt mondtam, hogy fú, de gyönyörű vagyok, hanem hogy nem vagyok csúnya, de vannak nálam szebbek is
2012. máj. 21. 22:16
 14/29 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Szerintem azokkal az emberekkel már elve baj, van akik ide képeket tesznek fel meg leírják a tulajdonságaikat. Ha te saját magad nem tudod úgy elfogadni ahogy vagy miért várod el a párodtól hogy ő majd ezeket tolerálja. Elsőnek mindig magadnak kell megfelelni, s ha ez már meg van akkor nem fog érdekelni mit mond itt ez a 15-20 ember.

De persze téged csak a belső értékek érdekelnek..

2012. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

ha nem látom a korod, olyan 16 évesnek tippellek kérdező. nem vagy még elég érett, az derült ki az írásodból. ja és igazi nő? 19 éves vagy baba! én még 21 évesen se mondom magamra, h "én aztán már egy érett, igazi nő vagyok"... inkább tűnsz kislánynak, mint felnőttnek.


és akkor dobok is egy jellemzést, h milyennek gondollak: azt írod, megfelelési kényszered van... hát ja, mint ma a legtöbb embernek. túl sokat adsz mások véleményére, és túlérzékeny vagy. ha valaki azt mondja, fura a körömlakkod, akkor amint hazaérsz, már törlöd is le. nem bízol az emberekben? hát igen, valószínűleg megbántottak. miért? mert könnyen becsapható vagy, naiv. mindent elhiszel másoknak, ha azt "úgy" mondják. túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a külsőségeknek, valószínűleg késel mindenhonnan, mert nem tudsz elszakadni a tükör elől. azt írod, határozott vagy és erős a kisugárzásod: nekem ebből annyi jön le, h nem bírod elviselni, ha nem neked van igazad és hülyeségeket is hangoztatsz, csak hogy bebizonyítsd, a másik téved.


látod? leírtál ide x dolgot és én találtam neked x dolgot, ami meg negatívum. ne érts félre, lehet, h ezek épp nem igazak rád (bár nincs kizárva), de nem attól nő egy nő, hogy felsorolja a jó tulajdonságait. hogy értsd: rendelkezhetsz ezekkel a tulajdonságokkal, de ha egy adott pillanatban nem úgy reagálsz, vagy nem azt mondod, akkor nem fognak rád nőként tekinteni. az igazi nő nem attól igazi nő, hogy "mindig van rajtam ékszer, leginkább arany-ezüst ", meg hogy "nem vagyok öntelt, egoista, bunkó "... de bizonyos érettség kell ahhoz, hogy ezekkel a dolgokkal tisztában légy. szóval tapasztald ki az életet, és érj!

2012. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem így működik, hogy leírsz ide bizonyos tulajdonságokat, amik az igazi nő ismérvei lehetnek. A kisugárzás számít, az összkép. Nem pedig kiragadott tulajdonságok, amik szerinted rád illenek.

Már maga a kérdés jellege nem nőre, hanem csak lányra jellemző.

Határozott vagy - vallod ezt magadról, holott már maga a kérdésed bizonytalanságot tükröz. Az igazi nő tudja magáról, hogy az. Nem kell másoknak ezt bizonygatnia.

25/N

2012. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Külső: közhely, de 1 kép többet mond 1000 szónál. Például, a leírásod alapján lehetsz 130cm és 200kg, fogatlan, tiszta ragya, borostás, kampós orrú, görbehátú gnóm is...


Belső: 10-ből 8 korodbeli lány pontosan ugyanezt írná ide. Viszont, a mentális képességeidet eléggé megkérdőjelezi az a tény, hogy azt hiszed, egy ilyen nyúlfarknyi közhelyes szösszenetről meg tudunk ítélni.


A nőiesség nem olyan mint az autókatalógus, ahol fel vannak sorolva az extrák az opciós listán, és annál jobb, minél több dolog van kipipálva.

24F

2012. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

És ha nagyon szemét akarnék lenni, akkor szépen nekiállnék a leírásodat "fikázni", mert van benne pár vicces dolog.


Például: "mindig az alkalomhoz illő ruhákat veszek fel. néha lazább, máskor nőies, elegáns öltözet"


Most komolyan, mi ebben az "erény"?!

Van aki nagyestélyiben megy a piacra és mackóalsóban az operabálba?


De inkább hagyom a többit, nem akarlak bántani :)

2012. máj. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
70%

Meglehet. De az igazi nő ismérvei inkább ezek:

Két lyuk van rajta alul, az egyiken keresztül gyereket tud szülni a másik ugyanúgy működik, mint az összetettebb élőlényeknél. Van emlője, (általában kettő) általában gyengébb a testalkata, mint a hímnek, és kevésbé hajlamos a szőrösödésre (bár az Árpád hídi jósnő fajta cáfolhatja ezt) és szélesebb a medence csontja. Ez az igazi nő :)

2012. máj. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Alapból nincs olyan hogy "igazi nő"
2012. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!