Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még más is, akit a sírba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még más is, akit a sírba visz az evolúcióelmélet?

Figyelt kérdés

Nagytudású kollégák rendre beírják ide az evolúció lényegét, hogy a nőstények keresik a megfelelő hímet és a legjobbat választják ki.

Namármost, ha egy nem éppen sikeres srác ezt elolvassa, akkor joggal gondolhatja azt, hogy ő egy selejt. Pedig ez nem így van! Legfeljebb a trendi, éppen uralkodó feltételeknek nem felel meg, de ez nem jelenti azt, hogy futottak még kategória lenne.

Akik az evolúcióra hívatkoznak állandóan, sosem gondolnak arra, hogy mennyire sértő is ez?



2012. máj. 20. 00:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod vannak érzéketlen, kegyetlenül, durván őszinte emberek.


Na meg az evolúcióelmélet maga is egy eléggé kegyetlen elmélet, mint tudjuk.


Amúgy én is azt hittem ronda és selejt vagyok aztán kiderült, hogy már szép lányoknak is bejöttem, fura ez, magam sem értem az egészet.

2012. máj. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az okostojásoknak még várniuk kell pár száz évet :)
2012. máj. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
márpedig ez így van, csak sok a mellényúlás, meg kell taulni a nőstényeknek is, hogyan válasszák ki a megfelelő hímet :) van aki sose tanulja meg, ezért beéri a selejtesekkel is, nem kell azoknak sem elkeseredni :D
2012. máj. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
erre csak azt tudom mondani, hogy mikor a tenger uralkodott, a puhatestűek és az ízeltlábúak voltak a császárok... miután a szárazföldé lett a fő szerep, a kőkemény ízeltlábúak nem bírták el a külső vázukat, a puhatestűek pedig teljesen idegenkedtek a helyzettől. tehát: ki tudja, hogy alakulnak még a dolgok, és mikor lesz a lúzerből kelendő?
2012. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azért is írtam ki ezt a kérdést, mert ugyebár-tipikus példa-az ember akár hajlamos is elhinni az egészet. Aztán a következő alkalommal meglátja, hogy az egyik olyan lány, aki neki tetszik, együtt van valakivel, akiről tudja, hogy ő (mármint főhősünk) messze jobb nála. Akkor elgondolkodik rajta, hogy tényleg annyira helytálló lenne ez az egész?
2012. máj. 20. 01:10
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
Sértő vagy nem ez csak az igazság... Még a közepes lányok is arra várnak, hogy majd az aktuális "ez a srác" kezdeményezzen [link] . Mindenki más le van szarva, aki egy kicsit is lejjebb van, mint az elvárások, aki meg ennek a srácnak tetszik, azzal össze is jön, a közepes lány pedig sír, hogy ő miért nem tetszik senkinek. Tehát mi még senkinek sem számítunk a közepes lányoknál se.
2012. máj. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

00.54

Ha a média holnaptól éjjel-nappal nyomná, hogy a vasággyal 50 kilós, sztk-szemüveges, napi 12 órában gépező kockák az alfahímek, akkor tényleg ők kellenének a csajoknak. :)

2012. máj. 20. 01:17
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

csak az a baj,hogy ennek az elméletnek köze nincs a trendiséghez.

legfeljebb annyiban változott az erősebb kutya b@szik tétel,hogy a rafináltabb,tapasztaltabb kutya b@szik.

2012. máj. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az ember attól ember, hogy szabad akarata van = felül tud kerekedni az ösztönein. Ez az egész etológiai katyvasz csak jó kifogás egyeseknek, hogy miért a pénzes pasi kell, illetve, hogy miért is csaltalak meg 100x, drágám.
2012. máj. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=xw2I0jAJqcI


Látod, van más is akit idegesít. :)

2012. máj. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!