Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz az internetes társkeresőol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az internetes társkeresőoldalakon regisztrálni?

Figyelt kérdés
Sosincs szerencsém a srácokkal,ezért gondoltam,regisztrálok,csak félek,hogy egy ismerős megtalál,aztán ezzel fognak cikizni utána... :S
2012. máj. 5. 19:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
red4me, neked ez a mániád... :D
2012. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Mindenki úgy és ott ismerkedik, ahol akar és ahol lehetősége van. Senkinek nem vagy köteles az orrára kötni. A cél lebegjen a szemed előtt: megtalálni azt, akire titokban vágysz!
2012. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem az győzött meg, hogy ha egy ismerős meglát ott, akkor azért nem gáz, mert hát ő is ott nézelődött, vajon miért?


Én is itt találtam párt, sok sikert! Nem rossz dolog szerintem.

2012. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem "ciki".

Én a mostani férjem a Randivonalon ismertem meg, de nem minden kapcsolat ilyen szerencsés.

2012. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%
Mert ha vörös ne is kutakodjon tovább, itt vagyok én:P
2012. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ismerős megtalál, az azt jelenti, ő is aktív ott, akkor mire fel cikizne? :D Ez esetben még én szólnék be neki: bagoly mondja verébnek!


Amúgy a kérdésedre: gáz vagy nem gáz, én így találtam meg a társam, akivel együtt élek. Tojok bele, más hogy tekint az ilyen oldalakra.

2012. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%

Vörös-e? Ugyan, fél óra és az lesz! Persze, kérdés, megéri-e fáradoznia ezen.


Egyébként a kérdésre válaszolva: hajrá, próbáld meg! Semmi kivetnivaló nincs benne.

2012. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már nincs ebben semmi ciki. Nagyon sok olyan ember van, aki pl. nem jár olyan helyekre, ahol ismerkedni tudna, nekik ez egy tök jó lehetőség.

Ha ismerős megtalál, akkor tudod mi van? Az, hogy ő is fent van az oldalon. Egyébként meg tényleg annyit jelent az egész, hogy nincs partnered, de szeretnél, és ez az egyik legegyszerűbb módja annak, hogy másokkal megismerkedhess. Ha valaki megkérdezi, miért vagy fent, kb. ennyit kell rá válaszolni.

2012. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki, ha az ember párkapcsolatot szeretne? A legtöbb egyedülálló így van vele. Különben a kép nélkülieket én se néztem meg, de ha írtak, akkor igen, és ha érdekes volt a szövegük, amit magukról írtak, akkor kértem képet. Inkább ez a lényeg, hogy normális bemutatkozó szöveget írj (és ne elcsépelt idézetgyűjteményt, azoktól herótja van már mindenkinek, aki egy hétnél régebb óta van fenn).

Nekem volt már sikerem ilyenből, igaz több hónapig voltam fenn, aztán írtam egy helyes srácnak, aki egy hete volt regelve, amire észrevettem. Mondjuk első üzenetben küldtem képet is magamról, csak felrakni nem akartam.

2012. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne butaskodj, semmi ciki nincs ebben, nagyon sokan regisztralnak ilyen oldalakra. Ha meg az ismeros meglat, es esetleg felhozna, vissza tudsz kerdezni, hogy o miota van fent, reven ezeken az oldalakon a hasznalokat, csak a regisztraltak lathatjak. Sok szerencset es csak ugyesen! :)
2012. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!