Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mingyárt egy éve szedek fogamzásgátlót és tegnap kellett volna emgjöjjön a menstruációm, de nem jött meg és nem érzem hogy meg fon jönni. Fogamzásgátló mellett is ritkán csináltuk gumi nélkül legalább már vagy másfél hónapja.Lehetséges, hogy terhes vagyok?
2012. ápr. 29. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat de ne ess pánikba. Nagyon minimális az esély. Viszont nekem 4 év gyógyszerezés után csúszott el 1 napot a mensim. A doki azt mondta h ez természetes. Gyúgyszer melett is késhet hízástól, fogyástól, stressztől...... stb
2012. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egy éve szedsz fogamzásgátlót, és néha csináljátok gumi nélkül is?? o.O merészek vagytok hallod... de őszintén ha bogyót szedsz akkor minek gumi??????
2012. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked?? Ha neki így jó és így érzi magát biztonságban akkor had csinálja.
2012. ápr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért szedek tablettát és használunk mellette gumit, mert elég praázós vagyok ilyen téren és nem szeretnék még terhes lenni.remélem hogy nincs semmi baj mert nem is tudom, hogy akkor mit csinálnák.nem hagytam ki egy szemet se, nagyon óvatosak vagyunk mindig.
2012. ápr. 29. 08:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Mint mondtam nagyon kicsi az esély h terhes legyél. Sztem még ma meg is fog jönni csak ne idegeskedj. Ha nagyon parázol hívd fel az orvosod v menj el és beszéld meg vele v vegyél egy tesztet. Attól jobb lesz hidd el.
2012. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ideges vagy attól is késik. Nekem az egyetemen, amikor vizsga időszak volt 2-3 napot is késett, pedig gyógyszert szedtem. Ne idegeskedj, nem hinném, hogy terhes vagy gyógyszer+gumi egybekötött használata mellett.
2012. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
remélem hogy igazatok van.csak az a baj nállam, hogy minden menstruációmkor akarok egy tesztet csinálni.már rögeszmévé vált ez számomra.de megpróbálok lenyugodoni, köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 29. 08:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha neked attól jobb és túl van 15 napon h gumi nélkül csináltátok akkor a teszt nem árthat. Legalább megnyugszol kicsit.
2012. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
infinitezimális az esély, hogy terhes legyél... :)
2012. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lássuk csak: egy éve szeded kihagyás nélkül a bogyót, és gumival is védekeztek. Hát, lassan a mínuszok felé tendál a teherbeesési valószínűséged. Viszont javaslom a pszichológust, mert nem normális, hogy ennyire rettegsz, és folyton tesztelni akarsz. Ez tönkre fogja tenni a szexuális életed!
2012. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!