Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? /lent/

Figyelt kérdés

Este,éjjel ha pl.apa kimegy pisilni és nem húzza le a WC-t és én utána megyek,/én lány/,akkor ha pl.visszafröccsen egy kicsi az ő pisijéből,teherbe eshetek?A pisi tartalmas spermiumokat?

Ha a Wc-deszka le van előtte száraz sima WC papírral törölve,akkor leviszi a pisicseppet?

VÁlaszokat,ami értelmes,várom.



2012. ápr. 27. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Úr Isten! -.- nem
2012. ápr. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, biztos hogy nem lehetsz így terhes.
2012. ápr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem húzza le maga után a wc-t? jurtában laktok?:D
2012. ápr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
FuckYeahGyakoriKérdések
2012. ápr. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Illuminált ***** válasza:
nem, terhes nem lehetsz. viszont valamit már elkaptál: AZ IDIOTIZMUST
2012. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát hogyne. Én már a bátyáimtól is lettem így terhes.
2012. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 eszter04 válasza:
biztos NEM!!!!!!!
2012. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
11. Sziasztok! Nálam elég gyakoriak a reggelente megjelenő „üres has” érzések, sokáig tudnék aludni,állandó ásítozás napközben,gyakori vizelési inger (kb fél óránként),hasmenésem is van már jó pár hete,hátam alja is néha beszúr,pár hete hasam aljában szúró fájdalmat éreztem,volt vérzésem is pár napos (mikor azt hittem elvágtam) és fogalmam se volt mitől van. A melleim megduzzadtak,menstruáció elött is szoktak,de menszesz elött még van 10 napom,és már 1 hete érzékenyek. Hasam alja is mintha megduzzadt volna,de nem akarom beképzelni. Szerintetek terhes vagyok?
2012. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
FuckyeahGyakorikérdések-re hogy lehet beküldeni?
2012. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!