Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza alljak prostinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza alljak prostinak?

Figyelt kérdés

2 evig ebben dolgolgoztam.minden rendben volt.tudtam egiteni a csaladom,nekem is volt penzem.nem szukolkodtem semmiben.jo munkahelyeken voltam.

aztan megismertem a mostani parom.ra par honapjara kozolte velem hogy nem hajlando tovabb elturni a munkam.igy befejeztem.berelt nekem lakast,es nekem volt felretett penzem.De,nem igy kepzeltem el a kozos eletunk.O elvalt(papiron meg nem),van 3 gyermeke,es a szulei betegek.heti ,max 2 alkalommal alszik itthon,vagyis nalam.tobbit a szuleinel.allitolag.

a volt feleseget is o tartja el,lakas,gyerektartas,maganiskola,stb.

igy most en szukolkodom.es mar nem birom sokaig.nem azert mert hianyzik a penz,hanem mert nincs ertelme itt lennem.napi 1-2 orat toltunk eggyutt.nem ismerem a csaldjat(nem mutatott be senkinek).en tavol vagyok az enyemtol,barataimtol.(kulfoldon vagyunk).

Ugy erzem hogy egoista,amiert itt akar maganak de az en erdekeim nem nezi.pedig tudom hogy nagyon szeret.

felhoztam neki a temat,erre sirt,azt mondta o nem birna ki megegszer hogy en kurv@ legyek.

ti mit tennetek?akik pedig lenezo valaszokkal akarnak segiteni,inkabb ne irjanak.


2012. ápr. 24. 16:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ha minden félretett pénzed elúszott őmiatta akkor ő ártott neked!

A prostitúció a te döntésed, és a te élethelyzeted indokolta. Ő eddig semmit nem tett érted ahhoz hogy beleszólhasson a te dolgodba! A testedet adtad azért a pénzért, amit ő tk elvert!

Szerintem keress pénzt, állítsd vissza az anyagi biztonságodat és hagy el azt a balféket! Ő nem kérhet tőled több áldozatot! Főleg hogy miatta kerültél ebbe a helyzetbe.

Ha van egy szép bankszámlád akkor kereshetsz olyan állást amiben jól érzed magad, már ha nem ez az. Aztán hazajöhetsz és vehetsz egy házat vagy ilyesmi, de onnantól kezdve a pénzed tartsd titokban mindenki előtt örökre!


Amúgy a prostitúcióban semmi rossz nincs, bár akinek intimitás is kell annak nagyon kevés.

Te tettél valamit a jövődért, ha már az iskolában ez nem sikerült. Ne hagyd hogy mások visszahúzzanak és tönkretegyék azt amit eddig kemény munkával elértél! Egy férfi sem ér annyit hogy élősködni hagyd, vagy hogy elcsessze a dolgaidat!

28F

2012. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ezt a kapcsolatot fejezd be, mert valóban semmi, de semmi értelme nincsen. Részben hasonló helyzetben vagyok mint te, úgy hogy nagyon is megértelek. Ha valóban szeret (bár én ezt nagyon kétlem, és azt is, hogy a szüleinél tölti a többi időt), akkor segítene neked munkát találni, hogy a saját lábadra állhass egy kicsit, és ne teljesen tőle függj. Én azt mondom, hagyd ott ezt a pasit, és menj vissza dolgozni, tegyél félre pénzt, és közben keress normális munkát.
2012. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

ez nem egy normális kapcsolat, nem nézi az érdekeidet, ezt Te is látod. nem értem, ezek után, Te miért néznéd az övét?

Én a helyedben ultimátumot adnék neki, vagy változtat úgy, hogy Neked is jó legyen, és akkor tanulsz, vagy keresel más munkát, vagy visszamész dolgozni.

24 éves vagy. Szivat még néhány évig, majd szakítás lesz a vége, ottmaradsz félretett pénz nélkül, ebből a szakmából lassan kiöregedve, egyedül. Szerintem valamilyen irányba változtass, minél gyorsabban és alapozd meg a jövőd. ha prostitúcióval, akkor azzal. az elkövetkező néhány év alatt szép összeget gyűjthetsz össze, amit aztán okosan használhatsz! Ne hagyd, hogy teljesen tönkretegyen.

2012. máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szia! Érdekelne, hogy milyen döntésre jutottál, történt-e valami változás az életedben. Ha van kedved, megosztanád?
2012. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
nemsoka megyek haza,a szuleimhez latogatoba,es ugy tervezem hogy mar nem jovok vissza hozza.majd irom a fejlemenyeket.
2012. máj. 11. 13:18
 26/27 tabaki ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok, és szorítok neked.

Hátha ez fokozza az elszántságodat...

2012. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Jol tetted h otthagytad egyszeruen csak szobacicanak tartott. Egyebkent sorstars vagy.:( legkozelebb a penzt amit keresel , fektesd be valamibe vagy magadnak nezz hazat. remelem helyre jonnek a dolgaid es nem hiaba csinalod ezt a munkat.Bar meg ez a szitu meg mindig jobb, mintha str'ciknek kellett volna leadnod vagy egyszeruen meglopnak.
2012. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!