Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza alljak prostinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza alljak prostinak?

Figyelt kérdés

2 evig ebben dolgolgoztam.minden rendben volt.tudtam egiteni a csaladom,nekem is volt penzem.nem szukolkodtem semmiben.jo munkahelyeken voltam.

aztan megismertem a mostani parom.ra par honapjara kozolte velem hogy nem hajlando tovabb elturni a munkam.igy befejeztem.berelt nekem lakast,es nekem volt felretett penzem.De,nem igy kepzeltem el a kozos eletunk.O elvalt(papiron meg nem),van 3 gyermeke,es a szulei betegek.heti ,max 2 alkalommal alszik itthon,vagyis nalam.tobbit a szuleinel.allitolag.

a volt feleseget is o tartja el,lakas,gyerektartas,maganiskola,stb.

igy most en szukolkodom.es mar nem birom sokaig.nem azert mert hianyzik a penz,hanem mert nincs ertelme itt lennem.napi 1-2 orat toltunk eggyutt.nem ismerem a csaldjat(nem mutatott be senkinek).en tavol vagyok az enyemtol,barataimtol.(kulfoldon vagyunk).

Ugy erzem hogy egoista,amiert itt akar maganak de az en erdekeim nem nezi.pedig tudom hogy nagyon szeret.

felhoztam neki a temat,erre sirt,azt mondta o nem birna ki megegszer hogy en kurv@ legyek.

ti mit tennetek?akik pedig lenezo valaszokkal akarnak segiteni,inkabb ne irjanak.


2012. ápr. 24. 16:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
korod?
2012. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
24
2012. ápr. 24. 16:21
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
én keresnék a helyedben egy állást!
2012. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Kulfoldon vagy!

Gondolom nemet vagy angol nyelvteruleten. Mivel toltod a napjaidat?

csak ezert mert en 0 nyelvtudassal 3 honap alatt szereztem munkat.

Szerintem neked is menne.. csak ne valogass!!

2012. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Válság van, a jól fizető munkát meg kell becsülni.
2012. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

a könnyű pénzszerzést ha már egyszer megtapasztaltad, nehéz feladni. ebben nem tudok tanácsot adni, igazából irigylem azokat a lányokat akik képesek pénzért szexuális kapcsolatra (nem rosszból írom) úgyhogy, ha sikeres voltál a munkádban, igen érdemes visszamenni függetlenül a munkád fajtájától.

de szerintem fontosabb lenne elhagynod azt az embert aki miatt el kellett hagynod az életedet és belecsöppenni az övébe amiben te kényelmetlenül érzed magad. ahogy olvastam, kiszakított téged a számodra jó környezetből és most meg mindenkivel foglalkozik, csak veled nem. ezt nem szabad hagyni.


Szerintem ilyen helyzetben nem kell nézni azt hogy mi a munkád. sokat kerestél vele sikeres voltál és kész. ha ezelőtt pl. egy jól menő ügyvéd lettél volna, most biztosan visszamennél nem? szerintem ne nézd az erkölcsöket nincs értelme a boldogság a fontos.

2012. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Diavolino44 ***** válasza:
Jah s minden nap 5-6 orat foglalkoztam az angollal. Hajra
2012. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Külföldre mentél, hogy valakinek a -szinte alkalmi- szeretöje legyél? Hacsak nem vagy bele fülig szerelmes akkor menekülj töle, még azon az áron is, hogy visszaállsz prostinak.
2012. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nem kapcsolat :S felesleges ezzel a pasival lenned...
2012. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

En is dolgoztam kulfoldon es sajat szememmel lattam, ahogy a "Hi! Job?" es a "Yes, man!" - egyebkent oruletes angoltudasrol arulkodo - kifejezesekkel es ezek tetszoleges osszemixelesevel emberek allando munkat talaltak maguknak a valsag kirobbanasanak es tetopontjanak idejen es egesz jol eleldegelnek.


Szoval ha a prostitucioval kapcsolatban mar ellenerzeseid vannak, nem lehetetlen mas munkat talalni, amibol tisztessegesen meg tudsz elni.


A parkapcsolatodat erintoen: nem tunik egy tul kiegyensulyozott, boldog, harmonikus parkapcsolatnak, ugyhogy lehet, hogy el kellene gondolkozni vagy valami gyokeres valtoztatason, vagy a szakitason...

2012. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!