Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza alljak prostinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza alljak prostinak?

Figyelt kérdés

2 evig ebben dolgolgoztam.minden rendben volt.tudtam egiteni a csaladom,nekem is volt penzem.nem szukolkodtem semmiben.jo munkahelyeken voltam.

aztan megismertem a mostani parom.ra par honapjara kozolte velem hogy nem hajlando tovabb elturni a munkam.igy befejeztem.berelt nekem lakast,es nekem volt felretett penzem.De,nem igy kepzeltem el a kozos eletunk.O elvalt(papiron meg nem),van 3 gyermeke,es a szulei betegek.heti ,max 2 alkalommal alszik itthon,vagyis nalam.tobbit a szuleinel.allitolag.

a volt feleseget is o tartja el,lakas,gyerektartas,maganiskola,stb.

igy most en szukolkodom.es mar nem birom sokaig.nem azert mert hianyzik a penz,hanem mert nincs ertelme itt lennem.napi 1-2 orat toltunk eggyutt.nem ismerem a csaldjat(nem mutatott be senkinek).en tavol vagyok az enyemtol,barataimtol.(kulfoldon vagyunk).

Ugy erzem hogy egoista,amiert itt akar maganak de az en erdekeim nem nezi.pedig tudom hogy nagyon szeret.

felhoztam neki a temat,erre sirt,azt mondta o nem birna ki megegszer hogy en kurv@ legyek.

ti mit tennetek?akik pedig lenezo valaszokkal akarnak segiteni,inkabb ne irjanak.


2012. ápr. 24. 16:15
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.vegulis tudom hogy mindenkepp ez lesz,csak nem szeretnek szakitani,vagyis megbantani.

nagyon zavar hogy en otthagytam a szulofoldem,barataim,mindent,o meg arra se kepes hogy bemutasson a csaladjanak.es hogy elmondjam nem latszik rajtam a munkam.hozzam meg haza is jott karacsonyra a szuleimhez.

o talat nekem munkat: nevetseges aron.annyit 2 nap alatt megkerestem.

2012. ápr. 24. 16:31
 12/27 A kérdező kommentje:
hozza teszem hogy nem szeetnek ebben a munkaban megoregedni,de most megint a nullarol kezdhetem.ugy mint anno.
2012. ápr. 24. 16:36
 13/27 tabaki ***** válasza:
100%
Bocs a nyerseségemért, de most is prosti vagy, ha a helyzetedet nézem. Nagyon úgy néz ki, hogy a barátodnak eszébe sem jut ezt a tarthatatlan kapcsolatot legalizálni. Jó, pénze van, marha kényelmes, hogy tart egy külön macát, de hol vagy te a képben, mint emberi lény? Szerintem hagyd a fenébe, hadd sírjon-ríjon, gondolom, holnap vesz egy másik bulát magának. A szakmádat nem minősítem, azt már legalább ismered, ha akarod, csináld azt, amíg egyáltalán vissza tudsz menni. Még mindig jobbnak tűnik, mint megunva, kidobva ott állni később, amikor már másnak sem kellesz. Amúgy nem tudom, hogy a praxisodban tényleg megalázva vagyis prostituálva érezted-e magad, de most mintha lenne rá okod...
2012. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
54%

Pont azt akartam írni, mint tabaki, így csak röviden:

Nem kell visszaállnod, most is azt csinálod, csak sokkal kevesebb pénzért. Áltatod magad, hogy ez egy kapcsolat, de nem az. Kitart téged, s nem is olyan nagyon jól.


De, hogy rögtön a proti legyél megint... na ez azért durva. Rengeteg féle állás létezik, még akkor is ha hirtelen nem a legmenőbb cuccokat fogod hordani, mert nem lesz annyi pénzed.

2012. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

"o talat nekem munkat: nevetseges aron.annyit 2 nap alatt megkerestem."



Látod ez a baj. Ha egyszer beleszoksz a jóba utána már nehéz feladni. Biztos, hogy nem mennél el havi 80-ért robotolni mikor ezt két nap alatt megkeresed prostiként.


Amúgy ha azt nézzük nem tartod egy kicsit rossznak, hogy ezért a pénzért mindenféle undorító alakok, a mocskos vágyaikat rajtad élik ki, téged meg egy tárgynak tekintenek?


Azon nem gondolkoztál, hogy ezt sokáig nem lehet csinálni, mert 24 vagy és már jön az újabb generáció konkurenciaként?

Nem teszel félre semmit?

2012. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

inkabb most erzem magam annak,mint azelott.

es nem markas cuccokert de ha abba hagyom a munkam nem szeretnek vissza koltozni a szuleim hazaba(amit eddig is en fizettem).es radobbeni hogy feleslegessen vesztegettem el ennyi idot.

ITT lenyegeben az volt a kerdes hogy maradjak e vele,vagy viisza munkaba?!

koszonom az eddigi valaszokat,jol esett felfogni hogy nem en vagyok a halatlan.

2012. ápr. 24. 16:52
 17/27 anonim ***** válasza:

én elítélem a prostitúciót, minden féle tekintetben.

de a barátod egy bunkó és szerintem neked is gyanús, lehet csal is.

ha nem érzed magad rosszul, állj vissza, de ne sokáig... keress pénzt, tedd félre és építsd a más jellegű karriered. ebből nem fogsz tudni megélni 30 év múlva

2012. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

nem kell elhinni,de nem tartozom azok a prosti koze akik szivbol csinaljak.

es aki nem tudja,nem hinne le rolam semmikepp.maganeletben nagyon felenk,szegyenlos lany vagyok.de ebbol nem lehet megelni.en is ismerek ribiket,akiket elitelek,mivel nem vona semmi okuk erre,csak szorakozasbol teszi.de aki ismeri milyen elszakadni egy csaladtol,nevelointezeteket valtogatni,hid alatt elni,ehezni,az azt is tudja hogy nehez,de nem lehet belehali,es sokat segitettem mar masokon a csaladomon kivul,helyrehozni az eletuk.

es ezeket nem kifogaskent irtam.de szeretnek a kozeljovoben egy sajat hazat,rendes munkahelyet,de ehhez penz kell.es nekem ez a munka megfelel kezdetnek.

tudom hogy nem csinalhatom sokaig,ezert is sporoltam amit most mind elkoltottem az "uj otthonom" berendezesebe,tovabba kuldtem a penzt a szuleimnek a hazra.

igy most ujbol a 0 maradt.

2012. ápr. 24. 17:21
 19/27 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam, veled nagyon elbánt az élet, pedig olyan fiatal vagy basszus. Ennyi mindenen keresztül menni... más egy élet alatt nem él át ennyi rosszat. Nem tudom honnan merítesz erőt ehhez a munkához, de tisztellek érte.

A kérdésedre nem tudok helyes választ adni, nem tudom hogyan lenne neked a legjobb. Először beszélj azzal a fickóval, hogy valamin változtatni kéne. Te ezt és ezt akarod. Persze adj neki időt, ha belemegy. Ha hezitál vagy nem ad konkrét választ, és úgy látod nem lesz semmi előre lépés, akkor válaszd a másik lehetőséget, hogy visszaállsz a szakmádba. Gondolom mennyire akarhatod.. de ha nincs más választás, és tényleg olyan jól keresel vele, akkor állj vissza, és spórolj. Közbe meg próbálj valami normális pasit találni. Sok jót kívánok neked! Remélem most már egyenesbe jössz :) 19/L

2012. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Igen,de ez amit leirtam csak a toredeke.es megis elek,es a jovomre gondolok,nem futok az ongyilkossagba csak mert nem szulettem jo csaladba.

es ezert olyan rossz erzes amikor valaki lenezi a masikat,annak ellenere hogy nem tud rola semmit.de ilyenek az emberek.ezzel meg kell tanulni eggyutt elni.Vannak barataim akikbe kapaszkodhatok,erot adnak,es falaznak a szuleim elott.

2012. ápr. 24. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!