Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név a Shannon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép név a Shannon?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak nem Magyarországon!
2012. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha külföldié, akkor igen. Ha születendő magyar gyereknek lenne, az a nyelv megcsúfolása.
2012. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Külföldön (Anglia) tervezünk családot alapítani, és gondoltam a lányunkat majd hívhatnánk így.
2012. ápr. 21. 22:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is és a párod is magyarok vagytok, akkor elég gáz és nevetséges. Főleg ha később úgy döntötök, hogy hazaköltöztök. Ha az egyikőtök angol, akkor semmi gond.
2012. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feleséged is magyar és a lányotoknak ezt a neved adjátok, akkor elég elé vagytok...
2012. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 <random> ***** válasza:
Ha jól tudom a "Shannon" igazából egy angolosított ír név (eredetiben: Seanán). Nem látok benne semmi logikát hogy egy ír gyökerekkel nem rendelkező ember így nevezze el a fiát / lányát. Persze Magyarországon is egyre erősebb az angol-amerikai nevek divatja (amelyek közül sok igazából ír, skót vagy walesi), így a választás nem lep meg...
2012. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szép!Főleg a Sharon-Rose:)
2012. ápr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név, és ha Angliában tervezitek a családalapítást nyugodtan adjátok ezt a nevet :), ne érdekeljen itt a sok ősmagyar :D
2012. ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ajánlom a uk.answers.yahoo.com weboldalt, hiszen jelen oldal magyaroknak készült, nem pedig 'soon-to-be' briteknek.

Amúgy igen, ismertem egy jófej amerikai lányt, akit így hívtak.

2012. ápr. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A Lost-ban is így hívták Boon dögös húgát.
2012. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!