Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy és hájas a hasam és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy és hájas a hasam és a combom?

Figyelt kérdés

Szerintetek nagyon hájas vagyok? Fiúk járnátok egy ilyen hájas lánnyal??


[link]



[link]


[link]


2012. ápr. 16. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ezekből a képekből meg nem tudom mondani :D De ha jó nagy kuffered van, amibe pakolhatok, akor talán XD
2012. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
100%
kicsit jobb képeket nem tudnál berakni?
2012. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a képek használhatatlanok.
2012. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan gondoltad, hogy ezekből az amorf képekből meg tudunk állapítani bármit is? Azt se tudom, hogy az az elejed vagy hátad-e... 1. és 3. kép... a középsőn a testrészt felismerem, de érdemi információt nem tartalmaz a kép.


Szóval grat az eszednek is.

2012. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezeken semmi nem látszik, de biztos h nem vagy hájas egyáltalán, mert ha egy lány kövérnek tartja magát, az soha nem kövér. Aki tényleg kövér, az nem veszi észre.
2012. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ezek már milyen képek? ha érdekel a dolog akkor olyan képet tegyél fel amin látni is lehet valamit. most ha azt mondom igen, vagy azt hogy nem azzal se mész semmire mert nem látni!
2012. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En azt se tudtam eldonteni, hogy milyen testreszedet latom.
2012. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem sok minden vehető ki a képekből.

De az mindenképp, hogy szép, feszes a bőröd.

Szerintem nem kell aggódnod...

2012. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

...biztos h nem vagy hájas egyáltalán, mert ha egy lány kövérnek tartja magát, az soha nem kövér. Aki tényleg kövér, az nem veszi észre.



ezt h erted? :)

2012. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!