Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az építész fiúk tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az építész fiúk tényleg "menők", bejönnek a lányoknak szakmai szempontból tekintve? Tehát ha megtudod egy srácról hogy építésznek tanul, az jó? 17/l

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, nekem mondjuk tök mindegy,hogy mi a pasi foglalkozása vagy minek tanul.sose választottam ez alapján párt. De ki hogy,lehet h valakinek ez számít...

21/L

2009. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem tök mind1, csak jófej legyen meg szeressen.

Amúgy mi az a HIMYM?

2009. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos ez nem igaz. A közgazdász srácok a menőK! xD bazz, ilyen kérdést:D:D:D
2009. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy most te a kőművesekre gondoltál? xD
2009. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
A nővérem barátja építész és olykor látom mi benne a nők számára vonzó.
2009. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, mi a foglalkozása, nekem az a lényeg, hogy legyen figyelmes, megértő, megbízható.
2009. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És mi benne a vonzó?
2009. jún. 19. 19:13
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

Sose jönnék össze ilyennel..


16L

2009. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Az építész fiúknak csak építész lány való, mert másikra úgyse lesz idejük, annyit kell rajzolni. :DD
2009. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

építészmérnöknek tanulok, és még sose tapasztaltam, hogy csak azért akart volna vki összejönni velem mert ennek tanulok...

Ami miatt vonzó lehet: szabadon osztja be az idejét (feltéve ha tervező lesz), így több időt tud tölteni családi dolgokkal, illetve barátnővel (utazás, vagy spontán dolgok)

Aki kivitelezésben fog dolgozni, annak nagyjából kiszámítható lesz a munkarendje, max annyi, hogy rugalmasabb (nem kell állandóan az építési területen dekkolnia, így el tud ugrani ezért vagy azért)

Sulis évek alatt meg azért lehet vonzó, mert nem kell sokat seggelnie, de leadandók előtt 1-2héttel már nem alszik, nem bulizik, csak rajzol.

Mondom úgy hogy január 4én leadás, és jön a szilveszter :D

24/F

2009. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!